/
16 października 2020
/

Włodi wspomina współpracę ze Szpakiem

Niedawno na kanale rapnews pojawił się wywiad z Włodim.

Rozmowę z raperem przeprowadzili Adma i Siwy. Włodi opowiadał o swoich odczuciach po obejrzeniu Skandal. Ewenement Molesty, a także wspomniał o tym, w jaki sposób pisze swoje teksty. W wywiadzie nie zabrakło także pytań o kolaboracje – w tym także o współpracę ze Szpakiem.

Raperzy poznali się przy okazji nagrywania płyty Atypowy. Włodi dograł się do Oddajemy krew wampirom. O znajomości z muzykiem z Morąga wypowiedział się w taki sposób:

Zaprosił mnie na płytę. Przypropsowałem go również przed jego dołączeniem do BOR-u, kiedy puszczał pojedyncze single. Pierwszy jego numer, który słyszałem był z Jankiem-rapowanie. Zacząłem śledzić jego kawałki i zanim dołączył do BOR-u uważałem, że jest w nim potencjał. Paluch zapewne też to wyczuł i zaproponował mu współpracę.

Warto wspomnieć, że kawałek Włodiego i Szpaka nie doczekał się teledysku, a mimo to ma prawie 47 mln wyświetleń. Współzałożyciel Molesta Ewenement odniósł się również także do tego numeru.

Mijaliśmy się często na koncertach. W międzyczasie zaprosił mnie do nagrania kawałka. Nagraliśmy numer, który świetnie się przyjął.

Kawałek ukazał się w październiku 2018 roku, a bit został wyprodukowany przez Megota.

Podobne wpisy
Popularne