Autor zdjęcia: Wojtek Koziara

/
22 października 2020
/

Taniec do „Ulala” Żabsona podbija TikToka!

16 października miała miejsce premiera najnowszego kawałka Żabsona – ULALA.

Utwór szybko znalazł się na karcie na czasie. Po kilku dniach od publikacji ma już prawie 1.4 mln wyświetleń. Ulala jest kooperacją Żabsona z Beteo, Young Leosią oraz Boruccim. Scenariuszem i reżyserią klipu zajął się sam Żabson, natomiast zdjęciami zajęli się Filip Krupa oraz god.wifi. Na potrzeby klipu i kawałka został stworzony taniec, który na klipie prezentuje się następująco.

Żabson na swoim story kilka dni temu zapraszał wszystkich do nagrywania tiktoków, które możecie znaleźć w aplikacji pod hashtagami: #ulala, #żabson lub 3internalziomale420. Raper zapowiedział, że najlepsze nagrania będzie publikował na swoim instastory.

Przy okazji takiego sukcesu należy wspomnieć o twórcy choreografii – Alexie Kwiatkowskim. Możecie znaleźć go w aplikacji pod nickiem @alexieytop.

Warto wspomnieć, że nowy kawałek Żabsona nie jest pierwszym polskim rapowym utworem, który stał się hitem aplikacji. Za czasów Musical.ly popularne było nagrywanie filmów do refrenu z kawałka Białasa – Mali ludzie, wielkie nieba.

Poniżej możecie zobaczyć kilka tiktoków, które zostały udostępnione na Instagramie Żabsona.

Podobne wpisy
Popularne