Autor zdjęcia: IG: @dedis_dawid

/
18 października 2020
/

Szpaku o Dedisie: „Nie jaram się jego muzyką”. Dedis odpowiada!

Na Instagramie Szpaka pojawiło się kilka pytań od fanów.


Raper postanowił porozmawiać z fanami na swoim Instagramowym profilu i odpowiedział na ich kilka pytań. Jednym z nich była prośba o wyrażenie swojej opinii na temat twórczości Dedisa. Szpaku napisał otwarcie, że jego muzyka mu nie siada, a Dedis już skomentował to na swoim Instagramie!

Reprezentant chillwagonu na to pytanie odpowiedział krótko:

Nie jaram się jego muzyką.

Zaledwie kilka chwil później otrzymaliśmy odpowiedź od Dedisa, który za pośrednictwem swojego konta na Instagramie odpowiedział Szpakowi. Odpowiedź była równie krótka:

Ty nie musisz.

Podczas Q&A dowiedzieliśmy się także kilku innych ciekawy rzeczy. Szpaku napisał m.in. kogo najbardziej propsuje obecnie z polskiej sceny. W tym gronie znaleźli się Białas, Kaz Bałagane oraz Bedoes. Dodatkowo Simba zaznaczył także, że propsuje twórczość Intruza.

Szpaku w kilku słowach wypowiedział się też o niedawnej akcji z Przemkiem Fergusonem w roli głównej. Przypominamy, że młody twórca jakiś czas temu dał „popis” na swoim Instagramie, co poskutkowało m.in. zawieszeniem produkcji jego płyty w StoproRap. Szpaku wykazuje tu jednak więcej empatii niż słuchacze i o całej sytuacji pisze:

Moim zdaniem nie każdy jest gotowy na sukces. Widać, że chłopak się trochę pogubił, ale nie ma co go linczować, a ludzie lubią co jakiś czas znaleźć sobie kozła ofiarnego i strugać świętego. Spójrzcie czasami w lustro i się zastanówcie czy sami jesteście kryształowi.

Podobne wpisy
Popularne