Autor zdjęcia: Krzysztof Radzki/East News

/
20 października 2020
/

Smolasty: Pandemia to wielki skok na kasę koncernów farmaceutycznych

Smolasty zrobił na swoim Instagramie Q&A.

Jeden z fanów zapytał go o opinię na temat pandemii koronawirusa oraz czy z powodu wprowadzanych przez władze czerwonych stref odwoła swoje koncerty.

Raper odpowiedział na te pytania w cyniczny i kontrowersyjny sposób.

Oczywiście krąży po świecie jakaś forma stworzonej ręką tych ludzi grypy, ale nie jest ona sama w sobie tak groźna, jak to pompują media.

Dodatkowo, Smoła stwierdził, że niektórzy celebryci, którzy uznają istnienie groźnego wirusa i z tego powodu odwołują czy przesuwają koncerty oraz premiery płyt, robią to za namową rządu.

Ponadto gardzę niektórymi celebrytami, którzy jeszcze bardziej to podkręcają, że trwa pandemia (prawdopodobnie za namową rządu). Moim zdaniem mają tak samo krew na rękach jak ludzie odpowiedzialni za wypuszczenie tego świństwa na świat.

Cała odpowiedź Smolastego brzmi:

Że jest to wielki skok na kasę koncernów farmaceutycznych, czyli ludzi którzy mają w posiadaniu większość świata. Oczywiście krąży po świecie jakaś forma stworzonej ręką tych ludzi grypy, ale nie jest ona sama w sobie tak groźna, jak to pompują media. Ponadto gardzę niektórymi celebrytami, którzy jeszcze bardziej to podkręcają, że trwa pandemia (prawdopodobnie za namową rządu) Moim zdaniem mają tak samo krew na rękach jak ludzie odpowiedzialni za wypuszczenie tego świństwa na świat. Sam nieświadomy na początku apelowałem o tego typu rzeczy, ale wystarczy trochę poszperać i mieć własny rozum.

Podobne wpisy
Popularne