Baner Dedis Baner Dedis

Autor zdjęcia: Ewelina Łęczyńska

/
17 października 2020
/

Peja z apelem do fanów w trakcie pandemii: „Nie uciekajcie w alkohol i żadną chemię”

Poznaniak podzielił się kilkoma przemyśleniami na temat obecnej sytuacji na świecie.


Ostatnie dni przyniosły nam kolejne obostrzenia wprowadzone przez rząd. Znów zamknięte zostało wiele placówek oraz wprowadzony został nakaz noszenia maseczek. To jednak tylko jedne z wielu obostrzeń. Znów mocno na wszystkim ucierpi branża muzyczna, bo prawie na pewno musimy się pożegnać z koncertami w najbliższych tygodniach.

Peja w kilku zdaniach zaapelował do swoich słuchaczy, aby w tym trudnym czasie byli roztropni i uważali na siebie. Raper dodaje także wszystkim otuchy.

Życzę Wam ludziska dużo siły na najbliższe dni – nie uciekajcie w alkohol i żadną chemię. To niczego nie zmieni a tylko pogorszy. Starajcie się myśleć pozytywnie nie popadajcie w marazm i zbiorową depresję. Ponoć jedyną rzeczą świadczącą o końcu świata jest… koniec świata. Tak wielu z Was póki co musi zrezygnować z normalności, rozwoju i marzeń. Tak wielu z Was boi się co nastąpi jutro. Sam nie wiem co o tym wszystkim do końca sądzić, bo tak jak wielu z Was targają mną sprzeczne uczucia. I to, że mój telewizor nadaje przez większość dnia programy stacji muzycznych nie zmieni rzeczywistości w jakiej przyszło nam żyć. Bądźcie zdrowi. Starajcie się być szczęśliwi. Keep Strong.

https://www.cgm.pl/news/olis-z-nowym-liderem-peja-w-gore-sb-maffija-i-luxtorpeda-w-dol/Póki co po płytę możesz jeszcze…

Gepostet von Peja Slums Attack am Donnerstag, 15. Oktober 2020

Podobne wpisy
Popularne