Baner Dedis Baner Dedis

Autor zdjęcia: IG: @paluchofficial

/
7 października 2020
/

Paluch: chodziłem na terapię, kiedy poczułem, że zaczynam zatracać granice

Niedawno dowiedzieliśmy się, że 3 część To nie jest hip-hop. Rozmowy będzie miała premierę jeszcze w tym roku.

Kolejną osobą, która zgodziła się udzielić wywiadu Jackowi Balińskiemu i Bartkowi Strowskiemu, jest Paluch. Z opublikowanego fragmentu wywiadu możemy dowiedzieć się m.in., że poznaniak uczęszczał na terapię. Na pytanie o to, czy uważa się za dobrego człowieka odpowiedział:

Jestem dobrym człowiekiem. Mogę wam nawet powiedzieć, że przez pewien czas chodziłem z tego typu rozterkami na terapię, kiedy poczułem, że zaczynam zatracać granice. To trochę takie filozoficzne pierdolenie, ale takie pytanie też sobie często zadaję: co jest ważne w życiu? Mnie do szczęścia nie jest potrzebne bycie w telewizji, na okładkach, w reklamach. 

W wywiadzie, Paluch, opowiada także o Szamanie i swoich uczuciach względem tego kawałka.

Ten numer jest odpowiedzią na ówczesną sytuację polityczną w kraju. Jest od A do Z antysystemowy. To numer, który był potrzebny w tamtym momencie i dlatego znalazł tylu odbiorców.

Cały wywiad z raperem będziemy mogli przeczytać już w grudniu, po premierze To nie jest hip-hop. Rozmowy III. Póki co, znamy jeszcze 4 gości zaproszonych do udziału w projekcie: Eldo, Rahim, Spisek Jednego oraz Bartłomiej Walczuk.

Jacek Baliński, wydawca, współautor i redaktor prowadzący, w taki sposób komentuje 3 tom:

Praca nad tą częścią była bardzo intensywna, ale przy tym szalenie satysfakcjonująca. Po raz kolejny podnieśliśmy sobie poprzeczkę i uważam, że trzeci tom jest najlepszy ze wszystkich dotychczasowych.

Premiera książki już 4 grudnia.

Podobne wpisy
Popularne