/
2 października 2020
/

Wini: „Mogę żałować komu to sprzedałem”

W Najgorszych pytaniach Wini odpowiada byłemu właścicielowi Szpadyzor Records.

Zapytany o to, co by powiedział Kwiatkowi, byłemu właścicielowi Szpadyzor, który twierdzi, że nie prawa napuszczać swoich fanów na Remika po sprzedaniu StoproRap, Wini odpowiedział:

Kwiatek, nie masz prawa gadać o rzeczach, o których nie masz bladego pojęcia, bo nie byłeś przy moich rozmowach z Remikiem. Rozumiem, że razem robiliście interesy i teraz ty się wypowiadasz po jego stronie. Nie znasz tej sprawy, to po co się wypowiadasz na ten temat.

Były właściciel StoproRap powiedział także, że spośród wszystkich raperów z którymi współpracował, największy wpływ miał na rozwój kariery Soboty. Wini pogratulował również sukcesu, który odnieśli Solar i Białas, w związku z założeniem i prowadzeniem SB Maffija. Dodatkowo, Winicjusz, stwierdził, że nie żałuje sprzedaży wytwórni.

Mogę żałować komu to sprzedałem i w jakim czasie i pewnych rzeczy, które trzeba było inaczej dogadać na umowie. Samego faktu, że nie prowadzę już wytwórni nie żałuję, bo ja nie chcę prowadzić wytwórni. 

W rozmowie z Proceente pojawiły się również wątki samotności, planów związanych z marką odzieżową STOPROCENT oraz polityki.

Podobne wpisy
Popularne