Autor zdjęcia: Ewelina Łęczyńska//IG: @albertoloki__022

/
16 października 2020
/

Malik o tym jak poznał Alberto

Alberto przebojem wdziera się do mainstreamu.


Raper wydał niedawno singiel Dwutakt, który bardzo szybko znalazł uznanie wśród fanów. W raptem kilka dni numer odsłuchano już blisko 2 miliony razy, a sam Alberto zbiera ogromne pochwały od słuchaczy.

Wczoraj raper wraz z całą ekipą GM2L znaleźli się w studiu Rapnews gdzie opowiedzieli m.in. o tym jak doszło do poznania z Malikiem Montaną. Szef GM2L powiedział:

Byliśmy w przerwie od kręcenia, podchodzi do mnie Alberto i mówi, czy może mi puścić jakiś swój kawałek. Trochę zmęczony w przerwie mówię mu, tak jak każdemu młodemu artyście: „Mordo, nie chcę słuchać twoich kawałków, zarapuj mi po prostu to, co masz mi do przekazania w tej chwili”.

Następnie Malik mówi o samych wrażeniach z tego krótkiego występu Alberto:

To że rapował, przekonywało mnie. Pod koniec nie słuchałem już nawet słów, tylko patrzyłem, czy charyzma się zgadza. I było to coś. Spotkaliśmy się w studiu raz, drugi, trzeci, Alberto rapował jeszcze pod inną ksywką. To był jakiś zlepek liter, jak to mają podziemni raperzy, więc pytam: „Jak ty masz na imię”. On do mnie, że Alberto, więc mówię: „To jest twoja ksywka od teraz” .

Całą transmisję z wizyty ekipy GM2L znajdziecie poniżej:

Podobne wpisy
Popularne