Baner Dedis Baner Dedis
/
11 października 2020
/

Malik Montana rozprawia się z rasizmem na Instastory

Raper wyraził swoją opinię na temat prześladowania kulturowego.

Nie dawno na kanale #GM2LTV mogliśmy poznać nowego podopiecznego Malika, Alberto, który ekspresowo wbił się na kartę na czasie. Dwutakt ma już ponad 2 mln wyświetleń na YouTube. Warto wspomnieć o tym, że debiutant jest czarnoskóry.

Dwa dni temu mieliśmy też okazję oglądać kolejną galę KSW i podziwiać zwycięstwo Mameda Khalidova. Te dwa wydarzenia, prawdopodobnie, skłoniły Malika Montanę do przemyśleń na temat dyskryminacji.

Częstym tematem w mediach w ostatnimi czasy jest równość i walka z tolerancją dla osób o innej orientacji. Tak samo jak nagłaśniacie ten wątek, fajnie jakbyście nagłośnili kwestię tego, że kolor skóry i pochodzenie to nie powód do dyskryminacji. Pochodzenie i rasa nie ma znaczenia bo liczy się człowiek.

Raper wraca też wspomnieniami do audycji radiowej sprzed roku, kiedy to wiele osób w rasistowski sposób komentowało wizytę Alberto w radio.

Rok temu, przy okazji wywiadu w radiu Czwórka był ze mną Alberto i Johny Cash. Pisaliście w komentarzach masę rasistowskich rzeczy ubliżając im. Minął rok i zamknął wam wszystkim mordy. To samo tyczy się walki wczorajszej, gadaliście, cisnęliście, a dziś wszyscy propsujecie. Sam reprezentuję mniejszość etniczną, kulturową i jestem dumny z tego, że jest nas coraz więcej.

Podobne wpisy
Popularne