/
13 października 2020
/

Kubańczyk odpowiada Przemkowi Fergusonowi na Instastory

Na poruszenie kwestii przechwałek Fergusona przez innych muzyków nie trzeba było długo czekać.

Kilka godzin temu na Instastory Kubańczyka pojawiła się seria kilku filmów nawiązujących do postów Przemka Fergusona. Reprezentant Step Records odnosi się bezpośrednio do komentarzy opublikowanych pod zdjęciem potwierdzenia przelewu.

Przemku, muszę cię zmartwić, bo na pewno wielu artystów w Polsce ma duże lepsze kontrakty od ciebie. W polskim rapie są już zaliczki na milion PLN, także przy twoich 30 tys. za podpis, niektórzy raperzy płacą tyle za teledysk.

Kolejną kwestią którą podniósł Kubańczykwartości propagowane przez oldschoolowych artystów, do których stylistycznie zaliczany jest Ferguson. Szczecinianin szczególną uwagę przywiązał do frazy kojarzonej ze starą szkołąpieniądze to nie wszystko, a która to fraza zdecydowanie nie pasuje do tego, co zaprezentował na Instagramie Przemek Ferguson.

Ochroniarz Kruszwila podsumował swoją wypowiedź w tej sprawie:

Chłopie niektórzy raperzy codziennie musieliby wstawiać takie screeny. A zresztą, to jest bardzo żenujące i takich rzeczy się nie robi. Oby nie było tak, że tej gotówki zaraz zabraknie, a o tobie wszyscy zapomną.

Podobne wpisy
Popularne