Autor zdjęcia: Maciej Malik//FB:@krzysztofbosak.mikroblog

/
24 października 2020
/

Filipek zdradza, który polityk budzi u niego największą niechęć

Raper podzielił się na instastory swoimi przemyśleniami m.in. na temat obecnej pandemii koronawirusa i polityki.

Reprezentant QueQuality postanowił bezpośrednio oznajmić swoim fanom, z którym posłem jest mu najbardziej nie po drodze. Jak możemy dowiedzieć się z jego wypowiedzi, jest nim jeden z liderów KonfederacjiKrzysztof Bosak. Artysta zachęca do zapoznania się z jego postacią.

 O ile o partii rządzącej powiedziano już wszystko, o tyle zachęcam wszystkich moich znajomych do prześwietlenia historii i światopoglądu Krzysztofa Bosaka, który popiera wszystkie te chore projekty. Bo dla niektórych ciągle jest SŁUSZNYM wyborem. Generalnie nie ma chyba polityka, który obecnie budziłby u mnie większą niechęć.

Filipek wrzucił również na swoją relację krótki filmik z udziałem wyżej wymienionego polityka, który wypowiada się na temat aborcji, dodając swój krótki komentarz.

Nie zabrakło również stanowiska rapera na temat panującej obecnie pandemii koronawirusa. Filipek wspomina o swoim dziadku, który zachorował na COVID i przebywa obecnie w szpitalu.

Co mogę czuć oprócz frustracji? Każdy stracił. Natomiast mój dziadek obecnie przebywa w szpitalu z powodu Covida, więc choroba nie jest zmyślona. Problemem od początku była służba zdrowia, jej niedofinansowanie i to, że szpitale mogą się łatwo zapchać. Wszyscy mówili o tym, że jesienią będzie druga fala, oprócz Morawieckiego, który twierdził, że korona jest w odwrocie. Staram się nie czytać już nowości na ten temat i myślę pozytywnie, by nie zwariować.

Na koniec artysta skomentował jedną z polskich stacji telewizyjnych:

TVP powinno się zdelegalizować, Lichocką wyrzucić z przestrzeni publicznej, a wszystkim naszym dziadkom zabrać telewizory, niestety.

Podobne wpisy
Popularne