Baner Dedis Baner Dedis

Autor zdjęcia: IG: @bonsonsbejbi

/
15 października 2020
/

Bonson: „Rap to muzyka rozrywkowa, ja traktuję go również jako formę terapii”

Poznaliśmy już połowę rozmówców trzeciego tomu To nie jest hip-hop. Rozmowy.

Nowo ogłoszonym twórcą, który zgodził się na wywiad w ramach projektu, jest Bonson. Fragment rozmowy zamieszczonej na stronie nodayzoff sugeruje, że dyskusja z Damianem Kowalskim oscylowała wokół tematów rodzinnych i związanych ze zdrowiem, głównie psychicznym, rapera.

Najważniejsze miejsce w moim życiu mają moje dzieci i – póki są ode mnie zależne – nie mogę sobie pozwolić na długotrwałe chwile załamania. Zdarzają się momenty, że odepnę wroty, ale nie w domu. Przy Ninie i Toli jestem najlepszą wersją siebie.

Artysta wspomina także o swojej żonie, która odgrywa w jego życiu bardzo ważną rolę. O ich związku pisała także Ciocia Bzy w Przezroczystej Krwi. Zapiskach z trasy. Menagerka w taki sposób opisała relację Bonsona z Mamą z Bloku:

To taki rapowy duet Bonnie i Clyde. Kochają się tak samo, jak nienawidzą, ale trzymam za nich kciuki i stawiam za wzór relacji, którą mogłabym mieć, jak dorosnę, bo wiem, że te czorty pójdą na wojnę w obronie tej miłości.

Raper opowiedział także o swoich odczuciach związanych z odbiorem Panem śmiecia i o tym, że początkowo denerwowało go, że jedyne co młodzież wyciągała z tak osobistego kawałka, to fragment o blancie i seksie.

To nie jest hip-hop. Rozmowy III będzie miało swoją premierę 4 grudnia, ale już teraz możecie zamawiać książkę w przedsprzedaży. Dotychczas ujawnione zostało, że w projekcie wzięli udział: Eldo, Paluch, Rahim, Mateusz Jędrzejewicz, Bartłomiej Walczuk, Spisek Jednego oraz Bonson.

Podobne wpisy
Popularne