Autor zdjęcia: Artur Mazur

/
1 września 2020
/

Zui powraca po przerwie!

Była reprezentantka SBM Label powraca na scenę!


Zui od roku nie była obecna w social-mediach, a także na scenie muzycznej. Teraz jednak postanowiła przerwać milczenie i rozpocząć nowy etap w swojej karierze. Z tej okazji artystka opublikowała specjalny post, w którym tłumaczy co zmieniło się przez ten rok, a także czego możemy spodziewać się od niej w najbliższej przyszłości.

Zui na wstępie zaznacza, że od wczoraj jest już niezależną artystką, a wszystko przedtem oddziela grubą kreską.

Od 31 sierpnia jestem niezależną artystką, a to co było wcześniej oddzielam grubą krechą.

Artystka dodaje także, że miniony rok wprowadził do jej życia wiele zmian. Zui napisała, że dojrzała, przemyślała wiele spraw, a także złapała równowagę, co mocno ma jej pomóc w dalszej karierze.

Przez ten rok wszystko w moim życiu uległo zmianie. Miałam czas na przemyślenia, dojrzałam, odzyskałam równowagę i zaczynam nowy rozdział. W KOŃCU mogę wydawać muzykę, także spodziewajcie się nowości. W czasie mojej nieobecności stworzyłam dużo bardzo dobrego materiału i nie mogę się doczekać, aż się nim podzielę. Usłyszycie go jak tylko wyklaruje się moja sytuacja wydawnicza.

O wszystkich nowościach Zui będzie informowała na swoim profilach w social-mediach.

View this post on Instagram

Heeeeeej ❤️ Jestem z powrotem po rocznej przerwie od social mediów, ale nie chcę tego nazywać „powrotem”, lecz „nowym startem”. Od 31 sierpnia jestem niezależną artystką, a to co było wcześniej oddzielam grubą krechą. Przez ten rok wszystko w moim życiu uległo zmianie. Miałam czas na przemyślenia, dojrzałam, odzyskałam równowagę i zaczynam nowy rozdział. W KOŃCU mogę wydawać muzykę, także spodziewajcie się nowości. W czasie mojej nieobecności stworzyłam dużo bardzo dobrego materiału i nie mogę się doczekać, aż się nim podzielę. Usłyszycie go jak tylko wyklaruje się moja sytuacja wydawnicza. Na ten moment śledźcie moje social media, o wszystkim będę informować na bieżąco. ZAPRASZAM NA MOJEGO TIK TOKA!!!!11!1!ZNAJDZIECIE NA NIM FRAGMENT PIERWSZEGO SINGLA „DO RANA (NA NA)” ZuiOfficial ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Fot. @arturrmazur Hair – @royal_hair_by_beata_lisowska

A post shared by Zui (@zuigram) on

Podobne wpisy
Popularne