Autor zdjęcia: Artur Mazur

/
7 września 2020
/

Zui o odejściu z SBM!

Artystka powróciła po rocznej przerwie, a fani zasypali ją pytaniami o odejście z SBM Label.


Kilka dni temu Zui poinformowała, że zakończyła swoją roczną rozłąkę z muzyką i już niebawem możemy spodziewać się od niej nowości. Artystka napisała, że zamknęła poprzedni rozdział i stara się do niego wracać. Taka postawa od razu wywołała falę plotek o ewentualnym konflikcie pomiędzy nią, a jej byłą wytwórnią. Teraz Zui w specjalnym Q&A rozwiewa wszelkie wątpliwości i mówi o rozstaniu z SBM.

Zui zaznaczyła, że pojawiło się mnóstwo pytań o jej odejście z szeregów wytwórni Solara i Białasa. Fani węszyli tutaj konflikt, a sama Zui odniosła się do tych informacji słowami:

Miliony pytań o to samo. Widzę, że bardzo was to ciekawi. Rok nieobecności nie był łatwy dla mnie i mojej rodziny. Wszyscy przeżywaliśmy tę sytuację. Teraz jestem wolna i to jest dla mnie najważniejsze. Chcę ruszyć do przodu i nie wracać do tego co było. Dojrzałam i stwierdziłam, że w tej sytuacji zachowam klasę i profesjonalizm. Nie zdradzę żadnych szczegółów, nie będę się mścić, ani i rozkręcać internetowej dramy. To mój jedyny i ostatni komentarz w tej sprawie.

Podobne wpisy
Popularne