Autor zdjęcia: IG: @waldemar_kasta

/
1 września 2020
/

Waldemar Kasta zapowiedział nową płytę!

Znakomite wieści dla wszystkich fanów Waldka!


Kasta aż 10 lat kazał czekać swoim fanom na muzyczne nowości. Rapowa emerytura zostaje jednak przerwana, a raper już teraz zapowiedział nowy album! W specjalnym wpisie na Facebooku Kasta napisał, że prace nad krążkiem już się rozpoczęły, a więcej informacji od niego uzyskamy pod koniec roku.

No dobra – koniec wakacji i pora na ogłoszenia! Zacznę od wiadomości która mam nadzieję ucieszy moich sympatyków i fanów – nagrywam hip hopowy album! Zanim spytacie po co? I komu to potrzebne? (choć dostaje mnóstwo wsparcia i wiadomości bym wręcz powracał) – otóż to nie będzie powrót jakiego się spodziewacie. Gra od lat ma nowych reprezentantów, a młodzież nowych idoli – w wywiadach wielokrotnie podkreślałem, że taka jest kolej rzeczy i nie ma w tym nic dziwnego (dlaczego młodzież miała by pamiętać takich jak ja skoro jestem w wieku ich rodziców  i nie nagrywam od lat nic poza kilkoma gościnnymi zwrotkami) – zaczyna swój wpis raper.

Dodatkowo muzyk zaznaczył, że możemy spodziewać się także kilku nieoczywistych współprac.

Zawsze uważałem, że ta muzyka ma łączyć miast dzielić i tak też będzie tym razem. Na płycie znajdą się producenci i rapperzy, których o współprace ze mną się nie podejrzewa. Ja nie mam ambicji nic nikomu udowadniać – zatem boombap’u dla 40+ nie będzie zbyt dużo (choć kilku staruchów w tą ostatnią drogę mam nadzieje że mnie również odprowadzi).

Kasta zapowiedział też minifestiwal, który miałby być zwieńczeniem całej jego rapowej przygody. Impreza ta naturalnie łączyłaby się z promocją najnowszego materiału.

Chciałbym wyprodukować też taki pożegnalny „obwoźny” minifestiwal by zaprezentować Wam kawałki z zaproszonymi artystami oraz ostatecznie się pożegnać ze sceną i z Wami. Emerytura trwała 10 lat i wiem że przede mną niełatwe zadanie przypomnienia się, ale mam nadzieję że zarówno nowe gwiazdy jak i Wy słuchacze dopiszecie w tej mojej ostatniej hip-hopowej drodze odprowadzając mnie i licznie wspierając pożegnalną trasę – poza tym wiele lat temu dałem słowo – cieszę się że ostatecznie będę go mógł dotrzymać! Stay tuned!

No dobra – koniec wakacji i pora na ogłoszenia ! Zacznę od wiadomości która mam nadzieję ucieszy moich sympatyków i…

Gepostet von Kasta Waldemar am Montag, 31. August 2020

Podobne wpisy
Popularne