/
25 września 2020
/

Szpaku rozdaje płyty i gadżety GUGU w Morągu!

Szpaku postanowił zagrać ze swoimi fanami w grę terenową.

Na swoim instastory, Szpaku, postanowił zorganizować rozdanie fantów oznaczonych logiem GUGU. Jak powiedział, jest to niepowtarzalna okazja na ich zdobycie, ponieważ żaden z przedmiotów nigdy nie pojawi się w sklepie. Co można było zgarnąć? Młynki, bletki, breloczek oraz płytę Dzieci duchy z podpisem stworzonym specjalnie na tę okazję.

Rozdanie miało jednak haczyk – fanty były poukrywane przez rapera w charakterystycznych miejscówkach Morąga. Szpaku wrzucał na story filmiki z poszczególnych lokalizacji, a następnie, schowany w pobliżu czekał na osoby, które jako pierwsze odnajdą ukryte przedmioty.

Pierwszą miejscówką były Kretowiny.

Każdy szanujący się gugownik, dziecioduch, powinien minimum raz w życiu przyjechać tu na wakacje i spędzić miło czas.

Chowanie kolejnych paczek okazało się zdecydowanie trudniejsze, ponieważ fani zaczęli śledzić Szpaka po całym mieście. Raper zapowiedział także, że prawdopodobnie będzie organizował podobne rozdania.

Podsumowując całą akcję, bawiliśmy się chyba lepiej niż uczestnicy. Bardzo mi się to podobało i może jeszcze będziemy robili takie akcje. Coś innego będziemy wymyślali, bo to jest zajebiste. Jaram się tym.

Osoby które odnajdowały paczki jako pierwsze, znalazły się w relacji na instastory rapera.

Podobne wpisy
Popularne