Autor zdjęcia: mat. prasowe

/
7 września 2020
/

RAP20, czyli pierwsza lista rapowych hitów w radiu ESKA!

Pierwsza ogólnopolska lista hip-hopowa wchodzi do gry!


Stało się! Wieloletni partner Polish Hip-Hop Festival – Radio ESKA – jeszcze mocniej stawia na hip-hop. Od 7 września w każdy poniedziałek o godz. 23:00 usłyszycie RAP20, czyli listę hitów z najlepszym polskim rapem!

Radio ESKA związane jest z festiwalem od pierwszej edycji. W międzyczasie wspólnie stworzyli wiele świetnych projektów, choć obie strony deklarują że to dopiero początek. RAP20 to całkowicie nowa pozycja programowa, która w pierwszej kolejności będzie pokazywała trendy oraz kierunki w których zmierza rodzimy hip-hop. Niezwykle istotnym pozostawał fakt, by utwory które pojawią się na antenie ogólnopolskiego pasma Eski były całkowicie pozbawione cenzury – taką możliwość umożliwiła nieco późniejsza godzina emisji programu czyli 23:00. Słuchacze będą mogli głosować na swoje ulubione numery na stronie ESKA.pl, w ten sposób wybiorą artystę tygodnia.

Jednak najważniejszy aspekt RAP20 to umożliwienie początkującym raperom prezentacji swoich utworów. Jesteśmy przekonani, że zasięg i dostępność Radia Eska utorują drogę dla nowych gwiazd hip-hopu. Każde notowanie będzie poprzedzone listą propozycji świeżych utworów opartych m.in. właśnie o młodych twórców. Jak wypadną w starciu z doświadczonymi raperami? Wszystko w Waszych rękach.

Podobne wpisy
Popularne