Baner Dedis Baner Dedis

Autor zdjęcia: IG: @wojtekkoziara

/
28 września 2020
/

Pezet zapowiada nowy projekt – Muzyka Współczesna Extended

Rok po wydaniu Muzyki Współczesnej Pezet powraca z rozszerzoną wersją albumu.

Piąty solowy album artysty wykręcił niesamowite liczby. Koncert na warszawskim Torwarze wyprzedał się w 15 minut, płyta została odtworzona ponad 50 mln razy na YouTube, a kilka dni temu krążek pokrył się drugą platyną. Teraz Pezet zapowiada fanowską edycję tego sukcesu, której przedsmak dostaliśmy kilka dni temu, w postaci Zondy.

Nagrałem zupełnie nowe utwory. Czuję, że w naturalny sposób uzupełniają one tracklistę Muzyki Współczesnej i teraz będę mógł myśleć o kolejnych projektach. Muzyka Współczesna Extended to rzecz bardzo „fanowska”. Traktuję to trochę jako prezent z okazji rocznicy premiery i podziękowanie za tak dobry odbiór tego albumu.

Krążek będzie miał premierę 27.11.2020 roku. W skład wydania, poza utworami z Muzyki Współczesnej, wchodzi 5 dodatkowych utworów, różowa kaseta magnetofonowa, magazyn Magenta poświęcony płycie oraz zapach samochodowy bubble gum. Ponadto, płyta wydana jest w kolekcjonerskim boxie w kształcie radia samochodowego.

Muzyka Współczesna Extended to projekt, który wymyśliłem niedługo po premierze płyty. Pandemia, która niespodziewanie pokrzyżowała wszystkie plany sprawiła jednocześnie, że miałem czas, aby go zrealizować.

Podobne wpisy
Popularne