Autor zdjęcia: @bartekm__

/
23 września 2020
/

Paluch o problemach z psychiką: „Problem zaczyna się wtedy, jak nie szuka się pomocy”

Raper w rozmowie ze swoimi fanami wypowiedział się pokrótce na kilka tematów.


Poznański muzyk na swoim Instagramie przeprowadził niedawno Q&A, w którym odpowiedział na kilka ciekawych pytań. Dowiadujemy się z nich m.in. co Paluch sądzi na temat nowej płyty Sitka, jakie ma zdanie o problemach psychicznych oraz o… wspomaganiu się tabletkami na koncertach.

Niedawno Bedoes przyznał, że boryka się od dawna z problemami psychicznymi. Fani podpytali Palucha o jego ewentualne problemy. Szef BOR zaznaczył, że każdy boryka się z mniejszymi czy większymi problemami. Paluch napisał:

Może nie jakieś super poważne. Ale myślę, że każdy boryka się w mniejszym lub większym stopniu z różnego rodzaju zaburzeniami. Problem zaczyna się wtedy, jak nie szuka się pomocy i zostaje się z nimi samemu.

Raper mówił też o wspomaganiu się tabletkami na ostatnich koncertach promujących krążek Czerwony Dywan. O co dokładniej chodziło?

W czwartek dość mocno rozwaliłem sobie plecy i koncerty grałem na przeciwbólowych, ledwo chodząc. Więc dzisiaj czuję się średnio. Ale koncerty kozak. Pozdrawiam wszystkich obecnych w Łodzi i Warszawie.

Paluch został również zapytany o nowy projekt Sitka. Poznaniak zaznaczył, że płyta bardzo mu się podobała.

Spotkaliśmy się ostatnio po koncercie w Warszawie. Płyta mocna. „Czuję całkiem” i „Syzyf” najbardziej mi siadły.

Podobne wpisy
Popularne