Autor zdjęcia: IG @wojteksokol

/
29 września 2020
/

Na nowym albumie Sokół nawinie do bitu od fana!

200 przesłanych bitów, ale to jeszcze nie to! Wojtek Sokół na swoim Facebooku po raz drugi zachęca fanów do przesyłania bitów.

Runda pierwsza przyniosła mu 200 bitów nadesłanych przez słuchaczy, jednak efekty nie były zadowalające. Sokół ponad tydzień temu wrzucił na swojego Facebooka post informujący słuchaczy o poszukiwaniu bitu i zachęca do ich przesyłania.

Storytelling, wiec w zwrotkach oszczędnie z aranżami. Refren za to ma robić rozpier*ol klubowy.

Życząc zdrówka i prosząc o niewysyłanie chujowi*ny wspomniał o możliwym pojawieniu się bitu na albumie. W odezwie dostał 200 bitów, spośród których wybrał tylko 7 jego zdaniem najciekawszych.

Poziom był niezły, 10% asłuchalne, sporo bardzo przewidywalnych rzeczy, reszta ok.

Siedmiu najlepiej wyprodukowanym bitom Sokół zamierza się bacznie przysłuchać w swojej furze. Być może, któryś z nich wpadnie w gusta Sokoła na tyle, że znajdzie się na nowym albumie. Jednak odczuwając lekki niedosyt i postanawia ruszyć z druga rundą… być może w celu poszukiwania nowego producenta.

Poziom jednak był na tyle obiecujący, a ja lubię też odkrywać nowych producentów, że dało mi to pewien niedosyt. Więc robimy drugą rundę. Tym razem brief wygląda tak: Szukam największego hitu, totalnego rozpierdolu, ale nie sztampowego.

Przesyłajcie swoje propozycje na beats@prosto.pl

Po 200 bitach przestałem liczyć ile dostałem w odzewie na mój brief, dziękuję. Poziom był nieżły, 10% asłuchalne, sporo…

Gepostet von Sokół am Montag, 28. September 2020

Podobne wpisy
Popularne