/
12 września 2020
/

Kasta komentuje słowa Szpaka: „Piękny przykład młodego i chyba nieprzemyślanego bólu dupy”

Waldemar Kasta postanowił skomentować niedawne słowa Szpaka.


Kilka dni temu byliśmy świadkami drugiej edycji gali Popkillerów, gdzie wręczone zostały rapowe nagrody za ostatni rok, a także za całą dekadę twórczości. Wokół gali pojawiło się wiele krytycznych komentarzy, głównie ze względu na organizację. Komentarz w sprawie wygłosił także Szpaku, który jednak nie skrytykował samej gali, a zachowania trueschoolowców podczas rozdania nagród. Członek chillwagonu napisał:

To jak w jakieś kategorii jest ogłaszany jakiś truskulowy grajek i wszyscy robią mu hałas, a dla małolatów go nie ma, to ku*wa beka taka, że ja j*bie.

Komentarz do tych słów wygłosił Waldemar Kasta, który na łamach CGM-u powiedział:

Młodzi mówią, że starzy mają ból dupy? Po czym wnoszą? Po ilości oklasków na gali na której w dodatku ich nie było? Przecież ta gala to właśnie próba pokazania młodszym, że chcemy dialogu i robimy pierwszy krok. No to mamy dla odmiany piękny przykład młodego i chyba nieprzemyślanego bólu dupy – zupełnie niepotrzebnego w dodatku. Skoro młodzi tak dużo i chętnie kopiują ze Stanów, to może niech nauczą się jeszcze jednej rzeczy od amerykańskiego rapera – docenienia czegoś w pionierach, starszych kolegach – szczególnie na stworzonych do tego okazjach. Ja musiałem walczyć o swoje prawo do rapowania, młodzi już nie muszą, bo rap stał się najpopularniejszym gatunkiem muzyki w Polsce. Nie oczekuję od nich wdzięczności za to, bo to nie skarga czy apel. Jedynie odrobiny szacunku.

Podobne wpisy
Popularne