/
15 września 2020
/

Bedoes: „Wielu z was zarzucało mi bycie hipokrytą, a ja cały czas staram się odnaleźć siebie”

Raper opublikował Instastories, w którym tłumaczy się z wczorajszego postu.


Wczoraj na Instagramowym profilu Bedoesa pojawił się wpis, w którym poinformował on wszystkich o swoich zaburzeniach osobowości. Wielu słuchaczy odebrało ten post jako żartowanie z osób, które są dotknięte tą chorobą. W ramach wyjaśnienia Borys opublikował obszerne Instastories, w którym wytłumaczył się ze swoich wczorajszych ruchów i zapewnił, że nie miał na celu urażania niczyjego stanu zdrowia.

Raper na wstępie zaznaczył, że nigdy nie robił sobie żartów z takich zaburzeń, a dodatkowo poinformował, że sam od długiego czasu zmaga się z problemami psychicznymi.

Nie robię sobie żartów i nigdy nie robiłem z osób z zaburzeniami osobowości, nie jest to żaden zabieg marketingowy, tylko tak rzeczywiście jest. Zmagam się z problemami psychicznymi od długiego czasu, ale nie mam zamiaru siedzieć i płakać z tego powodu, bo już swoje przepłakałem i przeżyłem zmagając się z tym tyle lat. Teraz używam tego najlepiej jak mogę i staram się cieszyć życiem na tyle ile mogę.

Bedoes zdradził również, że leczył się psychiatrycznie, a to doprowadziło także do przyjmowania leków. Raper napisał, że leki w połączeniu z imprezowym stylem życia jedynie mu zaszkodziło. Reprezentant SBM Label dodaje również, że jest mu wstyd za niektóre swoje kawałki (jako przykład podaje tu utwór NFZ), ale cały czas stara się zmieniać.

Leczyłem się psychiatrycznie i brałem tabletki, ale zmixowane to było z melanżem w młodym wieku i tylko mi zaszkodziło. Długo się regenerowałem – dlatego wstyd mi za kawałki takie jak NFZ i dlatego cały czas się zmieniam i zmieniam zdanie. Wielu z was zarzucało mi bycie hipokrytą przez tyle lat, a ja cały czas staram się odnaleźć siebie. Przekazywałem to w tekstach, ale widocznie nie dla wszystkich było to zrozumiałe.

Podobne wpisy
Popularne