Autor zdjęcia: Kow4lsky

/
8 sierpnia 2020
/

Słoń: Jeb*ć ludzi z IQ zakrętki od majonezu, którzy myślą, że świat jest czarno-biały.

Raper odpowiedział na pytania fanów.

Na profilu Słonia, na Instagramie pojawiło się popularne Q&A, w którym to fani mogą zadawać ciekawe pytania artyście. Nie mogło zabraknąć pytania o najnowszy album rapera Czerwony Rum. Okazuje się, że są już nagrane dwa kawałki – storytellingi. Dodatkowo raper zaznaczył, że do końca tego roku, nie będzie już nagrywał żadnych gościnek, bo zabraknie mu czasu na własny materiał.

Pojawiło się również pytanie o ostatnie wydarzenia z Warszawy. Przypomnijmy, że w ostatnich dniach miały miejsce pokojowe, demonstracje aktywistów w Warszawie, które zostały stłumione przez policję. Tłumy wyszły na ulice by sprzeciwiać się dwumiesięcznemu aresztowi dla Margot, aktywistki walczącego z homofobią kolektywu Stop Bzdurom. Artysta odniósł się do tej sytuacji.

  1. Jeb*ć faszyzm, 2. Jeb*ć brutalność policji, 3. Jeb*ć ludzi z IQ zakrętki od majonezu, którzy zatrzymali się mentalnie w odbytnicy średniowiecza i myślą, że świat jest czarno-biały.

Dodatkowo na dniach otrzymaliśmy najnowszy album Białasa H8M5. Jak Słoń ocenia ten materiał?

Białas totalna topka w Polszy pod względem punchy, gier słownych etc. Słyszałem póki co same single i jest ciężki ogień.

Całość znajdziecie poniżej.

Podobne wpisy
Popularne