/
6 sierpnia 2020
/

Popek zapadł w śpiączkę po LSD!

Wielkimi krokami zbliża się debiut Popka w Fame MMA. Z tej okazji raper wziął udział w wywiadzie, w którym opowiedział kilka ciekawych historii ze swojego życia.


Muzyk w przeszłości związany z takimi zespołami jak Firma czy Gang Albanii przygotowuje się obecnie do swojego debiutu na gali Fame MMA. Popek w oktagonie spotka się ze Stiflerem, gwiazdą programu Warsaw Shore. Na miesiąc przed walką raper wziął udział w specjalnym wywiadzie przeprowadzonym właśnie na kanale organizacji.

Podczas rozmowy poruszone zostało kilka ciekawych tematów, a jednym z pierwszych było wspomnienia Popka o swojej śpiączce, która według jego spowodowana była przedawkowaniem LSD. Co ciekawe – to nie jedyna śpiączka w jakiej znajdował się Popek, a według jego opowieści w drugą zapadł bezpośrednio po pierwszej.. Prowadzący wywiad podpytał zawodnika o to, co było pierwszą rzeczą jaką zrobił po wyjściu ze szpitala.

Wróciłem do tego samego pub’u, wziąłem 11 LSD do ryja i zasnąłem na 8 miesięcy. (…) Mieszkałem 3 lata w Amsterdamie i 1,5 roku przespałem.

Podobne wpisy
Popularne