/
11 sierpnia 2020
/

Misiek z Nadarzyna atakuje Żuroma: „Pilnuj swojego życia”

Ciąg dalszy afer z pomówieniami, w których główne rolą grają Żurom, Misiek z Nadarzyna, Popek czy też Pomidor.


W ostatnich tygodniach o Żuromie znów zrobiło się głośno. Tym razem za sprawą kilku filmów, które opublikował on w sieci. Znalazły się tam materiały m.in. z Popkiem, Pomidorem czy też z Miśkiem z Nadarzyna. Teraz ten ostatni odwrócił się od Żuroma i opublikował specjalny film, w którym wyjaśnia kilka spraw.

Wszystko zaczęło się od materiału Żuroma, w którym ten tłumaczył Miśkowi swoją perspektywę na usunięcie jego osoby z filmu Asymetria.

Misiu, ja cię szanowałem i szanuję, ale nie pisz bzdur. Ja sam zrezygnowałem z filmu. Jeśli on opowiada, że mnie z tego filmu wyrzucił, nie wiem skąd masz te informacje, to jest coś innego na rzeczy, bo mi tego w twarz nie powiedział. Powiedziałem ci, że jesteś fajny chłop, ale na internecie to się nie znasz, bo podchodzą cię z jakichś fałszywych kont. Bądź obiektywny w tym co mówisz, bo znamy się, lubimy. Pokłóciła nas sytuacja z Popkiem. Ja Popka wyjaśniłem, to samo z Pomidorem – powiedziałem, co o nim myślę, a ty pocisnąłeś Pomidorowi, a o Popku nic się nie odzywasz, więc ludzie nie wiedzą nawet, jakie masz zdanie o Popku – czy jest on dla ciebie w porządku, czy jednak nie – mówił wtedy Żurom.

Misiek postanowił odpowiedzieć na te zarzuty i jednocześnie przedstawić swoją wersję wydarzeń związanych z filmem Asymetria. Twórca akcji Stop Pomówieniem ostrzegł Żuroma, aby ten usunął z sieci filmy z jego wizerunkiem, a zarobione na nich pieniądze wpłacił na szczytny cel:

Wziąłem proszki na alzheimera i przypomniało mi się, że powiedziałem ci, żebyś skasował moje filmiki, które ze mną masz. Nie życzę sobie, żebyś udostępniał je na swoim profilu. Nie zrobiłeś tego, więc teraz mam taką propozycję. Powiedziałeś, że forsa nie jest najważniejsza, że słowo jest droższe od pieniędzy, więc słuchaj – pokaż, ile masz wyświetleń moich filmików, ile na nich zarobiłeś i jak masz jaja, to przekaż te pieniądze na jakiś dobry cel.

O usunięciu Żuroma z Asymetrii Misiek mówi natomiast:

Konrad (reżyser filmu, przyp. red.) cię sam poblokował, nawet nie możesz do niego zadzwonić. Dalej kłamiesz, brniesz w to. Mówisz: „Misiek to, Misiek tamto”. Gówno cię obchodzi, co Misiek. Pilnuj swojego życia i tyle.

Podobne wpisy
Popularne