Autor zdjęcia: doom3k

/
31 sierpnia 2020
/

Kali o Szpaku: Po sytuacji z BOR, „jajkach pełnych spermy” i profanacji ksywy pewnego zmarłego rapera, trochę zdziczałem.

Raper w kilku słowach o najbliższych projektach oraz kolegach z branży.

Dziś Kali na swoim Instagramie zorganizował Q&A, podczas którego fani mogli zadawać mu pytania. Jedne z ważniejszych dotyczyły Młodego Simby. Szpaku zaskoczył swoich fanów pojawieniem się w super-grupie Chillwagonie. Środowisko rapowe podzieliło się zdaniem na temat nowej twórczości rapera. Jaki stosunek ma do tego Kali?

Kiedyś sądziłem, że przyjdzie dzień kiedy zaproszę „młodego lwa” do współpracy albo, że on zaprosi mnie. Po sytuacji z BOR, „jajkach pełnych spermy”, „przytul mnie, do ch*ja”, (które fonetycznie jakby nie miało przecinka) i profanacji ksywy pewnego zmarłego rapera, trochę zdziczałem…Bez spiny.

Zostając jeszcze w temacie młodych kolegów po fachu, fani zapytali artystę co sądzi o reprezentancie SBM – twórcy albumu 100 dni do matury.

Mocna charyzma. Styl najaranego ucznia na kacu, z glockiem ochroniarza ojca w plecaku. Oby nigdy nie dorósł.

Będąc jeszcze przy SBM, Kali wypowiedział się na temat najnowszego albumu Białasa H8M5.

Szczery rap bez parcia na cokolwiek. Siedziało mi to, choć nie zawsze tak jest. Chwila przerwy i oddech, robi swoje. Coś kiedyś miało być, ale coś kiedyś się podziało i coś kiedyś się popsuło i coś kiedyś pewnie kiedyś…

Słuchacze byli również ciekawi, czy pojawi się coś z ReTo bądź Kacprem HTA. Okazuje się, że na takie połączenie nie mamy co liczyć. Jednak Kali zdradził, że możemy spodziewać czegoś z Kizo, Paluchem oraz Sariusem. Natomiast Żabson dostał zaproszenie na album, który ukaże się wiosną 2021 roku! Dodatkowo raper wypowiedział się na temat współpracy z Malikiem Montaną.

Kiedyś powiedziałbym, że nie, ale koleś mocno naku*wia, a ja nauczyłem się już nie mówić „nigdy”.(…)Brakuje mi czegoś wartościowego w przekazie, ale czaję, że są ludzie co mają rozpi*rdalać kluby.

Całość znajdziecie poniżej.

 

Podobne wpisy
Popularne