Autor zdjęcia: FB//Piotr Pytel//Natalia Gocek

/
28 sierpnia 2020
/

Aż 5 nowych płyt trafiło w nocy do sieci!

Aż 5 płyt pojawiło się w nocy w sieci!


28 sierpnia 2020 roku to bardzo szczęśliwa data dla wszystkich fanów rapu w naszym kraju. Właśnie dziś światło dzienne ujrzało aż 5 płyt! Fani mają teraz sporo materiału, z którym muszą się zapoznać!

Najgłośniejszą premierą minionej nocy jest na pewno przedwczesne wypuszczenie do sieci albumu JARMARK autorstwa Taco Hemingway’a. Filip przyzwyczaił nas już jednak do tego, że cały swój materiał udostępnia za darmo w sieci, a teraz stało się to także na tydzień przed oficjalną sklepową premierą płyty. Sam Taco napisał wczoraj:

Tak jak mówiłem rok temu — moja muzyka zawsze była, jest i będzie darmowa. Dzisiaj postanowiłem opublikować cały „Jarmark” na serwisach streamingowych. 

Chwilę później cała płyta trafiła także na YouTube, a poniżej znajdziecie pełną playlistę JARMARKU.

Poza Taco swoje płyty wypuścił dziś też Kartky. Reprezentant QueQuality zaprezentował wszystkim outside of society oraz Ballady i romanse EP. Fani już chwalą się swoimi egzemplarzami, a cały materiał z pierwszego wymienionego projektu znajdziecie już w serwisach streamingowych.

Kolejną głośną premierą jest także nowy album reprezentanta SBM Label. White 2115 wydał właśnie swój krążek Do Zachodu Słońca, na którym możemy usłyszeć kilku ciekawych gości, takich jak: Mata, Szpaku, Białas czy też Mr. Polska. Całość już na streamingach.

Także drugi z reprezentantów QueQuality może pochwalić się wydanym albumem. Mowa tutaj oczywiście o VBS-ie, który prezentuje Orange Shower. Cały materiał jest już dostępny m.in. na Spotify.

Podobne wpisy
Popularne