/
5 lipca 2020
/

Żurom: „Szykujcie się na grube akcje. Pomidor i Popuś zostaną ostatecznie wyjaśnieni”

Żurom deklaruje, że Pomidor i Popek zostaną „wyjaśnieni”.


Głośny konflikt pomiędzy stronami ciągnie się już od kilku tygodni. Zaczęło się od wyzwisk Popka skierowanych w stronę Pomidora. Król Albanii przytoczył historię sprzed kilku lat, kiedy to Pomidor nie pomógł mu, gdy ten chciał wrócić do kraju. Na odpowiedź Pomidora nie trzeba było czekać długo, bo już następnego dnia ten odegrał się Popkowi.

Finalnie panowie jedynie powyzywali się w internecie, a w tle tej historii cały czas przewijał się Żurom, który ponad miesiąc temu powiedział, że zarówno Popek jak i Pomidor są dla niego kompletnie niewiarygodni.

Jeden kłamie, drugi kłamie, potem znowu jeden kłamie, drugi kłamie, trzeci mówi jeszcze to. (…) A Pomidor jest już dla mnie całkowicie niewiarygodny, Popek tak samo.

Teraz sprawa ponownie wraca i Żurom deklaruje tym razem, że obaj byli członkowie Firmy zostaną „ostatecznie wyjaśnieni„, a cała sprawa ma mieć swój koniec około 10. lipca.

Krótko i na temat – po 10 lipca szykujcie się na grube akcje. Pomidor i Popuś zostaną ostatecznie wyjaśnieni i ani jeden hejter nie będzie mógł ich bronić, bo racja jest, była, będzie po mojej stronie. Bez dowodów bym ich nie cisnął, bo tak nie można.

Podobne wpisy
Popularne