Autor zdjęcia: Marta Nizio

/
29 lipca 2020
/

Słoń nagra EPkę, która będzie przedstawiana w formie sztuki teatralnej?!

Najnowszy wywiad z raperem o jego grze, planach muzycznych i nie tylko.

Słoń zapowiedział, że jeszcze w tym roku będziemy mogli ujrzeć jego najnowsze dzieło, jakim jest płyta Czerwony Rum. To nie jedyne działania rapera, już wkrótce nastąpi premiera jego gry M.E.A.T. Raper spotkał się z redaktorem rapnews.pl by porozmawiać na temat swoich tegorocznych działań muzycznych i nie tylko.

W listopadzie będzie miała oficjalna premiera gry M.E.A.T, a już za tydzień fani, będą mogli pobrać jej demo. Raper zdradził również, że będziemy mogli usłyszeć singiel, który jest powiązany z tą grą. Znajdzie się on prawdopodobnie na płycie. Producenta płyty jeszcze nie znamy i jak zaznaczył Słoń, dowiemy się dopiero wraz z pierwszym wypuszczonym singlem.

Padło pytanie o płytę, która miałaby być stworzona z samych storytellingów. Jak się okazuje raper miał już takie plany, by nagrać EPkę wraz z Brainfreezerem – opartą na samych storytellingach. Produkował on muzykę do gry.

Jest taki pomysł na EPkę. Chcieliśmy to zrobić w taki sposób, by zrobić, z tego wydarzenie, którego nie gralibyśmy jakby na koncercie, a przedstawić w formie sztuki teatralnej. Będziemy to grać, a aktorzy będą czytać pewne kwestie, ale to już za grube. Nie wiem, czy to udźwigniemy. Napisanie tego potrwa jakiś czas i kupę energii, a żeby to przełożyć. Mam taki pomysł, ale nie wiem czy to się uda.

Słoń zaznaczył, że do końca roku ogranicza koncerty, ze względu na stan zdrowia, ale też by ukończyć płytę.

Całość znajdziecie TUTAJ!

 

Podobne wpisy
Popularne