Autor zdjęcia: Patryk Ulatowski

/
27 lipca 2020
/

Paluch o Karze: Myślę, że jest jedną z najlepszych lub najlepszą raperką.

Raper odpowiedział na pytania fanów.

By tradycji stało się zadość, Paluch na swoim Instagramie przeprowadził wczoraj krótkie Q&A. W najbliższym czasie wychodzi najnowsza płyta Białasa, fani spytali co raper uważa na temat H8M5. Szef BOR odpowiedział, że Białas to ścisła topka raperów w kraju, więc uważa, że jakość nowego albumu jest gwarantowana. Padło też pytanie o Okiego, który wypuścił najnowszy singiel SIRI wraz z Gedzem. Raper stwierdził, że jest to kozak i słucha od Za wszystko. Padło też pytanie o Karę, która pojawi się na krążku Białasa.

Myślę, że jest jedną z najlepszych lub najlepszą raperką.

Paluch wypowiedział się także na temat konfliktu z Malikiem Montaną.

Było jakieś małe zamieszanie. Ale już dawno po temacie.

Fani postanowili się wypytać rapera o jego przyszłość i Czerwony Dywan. Czy raper miał myśli by przestać rapować? Okazuje się,że wielokrotnie miewał takie myśli. Fani rapera wyczekują również najnowszej solowej płyty Palucha. Padają pytania, czy artysta sądzi, że płyta odniesie taki sam sukces, jak krążek wydany przed dwoma laty?

Nigdy się nie nastawiam na sukces. Najpierw robię album, a później czekam na efekty.

Paluch odpowiedział też na pytanie, czy boi się starości. Jak się okazuje, nie boi się jej, chciałby jej dożyć i mieć wnuki. Fani zapytali szefa BOR też o to, czy w starych numerach jedzie sobie samemu z teraźniejszości?

Nie. Każdy się zmienia, ale kręgosłup moralny pozostaje u mnie na miejscu. Nie przeżyłem przełomowych wydarzeń, które mogłyby to zmienić. Liryka się zmienia, bo zmieniło się życie i stan posiadania.

Raper wypowiedział się również na temat raperów, którzy rapują o rzeczach, z którymi nie mieli styczności.

Wielu nawija o rzeczach, z którymi nie mają styczności albo o rzeczach, które mnie śmieszą lub są dla mnie głupie. Ale jeśli ktoś żyje w taki sposób 1:1 to ok, jego sprawa i mam dziś to w dupie. Mój rap często opowiada nie tylko o mnie, ale też o moich ziomalach i ich życiu, z czego czerpie inspirację do dalszego tworzenia.

Całość znajdziecie poniżej.

Podobne wpisy
Popularne