Autor zdjęcia: East News//IG: @olsnienie.eu

/
25 czerwca 2020
/

Taco Hemingway: „Moja wyśniona Polska nie istnieje”

Raper wziął udział w specjalnej akcji!


Raperzy przyzwyczaili nas już do tego, że często zabierają głos w ważnych sprawach społecznych. Tak było przed wyborami w 2019 roku, tak jest też przed wyborami Prezydenckimi. Taco Hemingway wziął udział w specjalnej akcji mającej na celu zachęcić rodaków do wzięcia udziału w głosowaniu.

Raper użyczył głosu w specjalnym spocie, wraz z Bartoszem Bielenią i Krzysztofem Gonciarzem. Taco w krótkim filmie mówi o swojej wyśnionej Polsce:

Moja wyśniona Polska jest krajem ludzi robiących swoje. Ludzi zbyt zajętych żeby zaglądać innym do spialni, do portfela, do modlitewnika. W której jak zaglądasz drugiej osobie do garnka, to tylko żeby się upewnić, że ta osoba ma co jeść. Wiesz, bo niemowlęta przychodzą na świat z całą paletą emocji – niektóre drą się wniebogłosy, niektóre łkają cichutko, niektóre w ogóle milczą, jakby analizowały tę przedziwną sytuację, która je spotkała, niektóre się śmieją, jakby rozumiały. Ale żadne z nich nie przychodzi na świat nienawidząc. I w mojej wyśnionej Polsce nikt ich tej nienawiści po prostu nie nauczy. Moja wyśniona Polska nie istnieje. Jeszcze.

Przypominamy, że najbliższe wybory prezydenckie odbędą się już 28. czerwca.

Podobne wpisy
Popularne