Autor zdjęcia: YouTube//Facebook

/
4 czerwca 2020
/

Popek przeprasza ludzi i wyzywa Pomidora: „Niech wypie*dala!”

Wszystko wskazuje na to, że przyjaźń Popka i Pomidora właśnie się zakończyła.


Obaj twórcy są znani oczywiście z kolektywu FIRMA, który swego czasu zebrał sporą rzeszę fanów w całym kraju. W skład zespołu wchodzili m.in. Popek i Pomidor, których drogi teraz powoli się rozchodzą. Wszystko za sprawą opublikowanego na kanale Pomówieni TV filmu, w którym Popek tłumaczy jak przebiegał jego proces powrotu do kraju i jak uratował Pomidora dając mu pieniądze.

Żurom i Misiek z Nadarzyna zaprosili Popka do wytłumaczenia kilku kwestii związanych z Pomidorem. Popek swoją wypowiedź zaczyna słowami:

Siemanko, słuchajcie. Mamy 4. czerwca i chciałem wam w końcu powiedzieć, bo mam już tego ku*wa dość, moją całą historię powrotu do Polski i całą aferę ze mną i z Pomidorem. Gang Albanii okazał się wielkim sukcesem, mój powrót do Polski okazał się możliwy. Zapytałem się mojego wspólasa czy pozwoli mi wrócić, bo i tak się na nas rozjebał. Czy pozwoli mi wrócić, bo jest możliwość, że jak wrócę na samo-ukaranie, to wyjdę i nie będę musiał siedzieć. Pomidor się nie zgodził.

Następnie Popek przytacza historię, która wydarzyła się pół roku później. Raper mówi o tym, że dzwonił do niego Pomidor, który prosił o pomoc, bo był bity w lesie.

Dzwoni do mnie telefon i Pomidor prosi mnie, napie*dalają go w lesie, jakaś ekipa, i mi mówi żebym mu pomógł i tak dalej. Powiedziałem, że pomogę, w zamian za to jak ty dasz mi zielone światło żeby wrócić do Polski na samo-ukaranie. (…) Mówię: „Pomidor, ja cię z tego lasu wyprowadzę, pod jednym warunkiem – pozwolisz mi wrócić do Polski”. Powiedział, że tak. Podziękował, że go wyciągnąłem z lasu, że mu tylko jednego zęba wyje*ali.

Później wypowiadają się także Misiek oraz Żurom, którzy zarzucają Popkowi kłamstwo. Były członek Firmy czy Gangu Albanii przyznaje się do kłamstwa i przeprasza wszystkich, których okłamał, w tym Żuroma i Miśka. Cały, blisko 20-minutowy, film z wyjaśnieniami znajdziecie poniżej.

Podobne wpisy
Popularne