Autor zdjęcia: Kuba Bros

/
23 czerwca 2020
/

Mata: Dla nas ważne było udowodnić, że jesteśmy dobrymi raperami.

Raperzy podsumowują wyjazd, podczas którego stworzyli Hotel Mafija.

Dwa tygodnie temu zostaliśmy zaskoczeni wyjazdem całego SBM na wyjazd, podczas którego panowie postanowili nagrać płytę! Numery, były nagrywane na bieżąco, a okładka powstała również w trakcie pobytu, w domku na Kaszubach. Tymczasem w newonce.radio Solar, który prowadzi audycję Układ Słoneczny zaprosił, wszystkich reprezentantów SBM, na rozmowę podsumowującą cały projekt Hotel Mafija.

Panowie rozmawiali o tym jak wygląda tworzenie numerów, w krótkim czasie. White 2115 wspomniał, że Mogę dziś umierać powstała w zaledwie trzy godziny. Mówili tez o tym, jak to było pojechać, w tyle osób na wyjazd. Kwestie całego albumu oraz założenia zostały już wyznaczone w pierwszym dniu. Jednak podejście do numerów było indywidualne.

Panowie przypomnieli sytuację, w jakiej powstała okładka albumu. Byli umówieni na godzinę 12, jednak nikt się nie zjawił. Szczęśliwy traf sprawił, że pojawił się Młody Zbyniu – nazwany tak przez raperów – dzięki pojawieniu się jego oraz pizzy, zrobiono zdjęcie na okładkę płyty. Jak powstawały zatem numery?

Kacper: Większość numerów powstawała na tarasie podczas, waszych freestyle. To było ważne miejsce w domu.

Raperzy mówili również, o powstawaniu numerów Lasy i A nie pamiętasz jak?

Solar: Ja pamiętam jaki był klimat pamiętam, że wyszedłem na taras i wy się śmialiście „my zrobimy luźny kawałeczek, a wy ku*wa siedźcie w tych lochach i róbcie jakieś ch*j wie co o jakichś Lasach, o naturce w piwnicy ponawijajcie. My siedzieliśmy w piwnicy i myśleliśmy „robimy tu ambitne gówno, a nie jakieś melanżowe ścierwo”.

Panowie wspomnieli również o Juhasie, który bardzo pozytywnie skomentował A pamiętasz jak?

Solar: Bardzo fajnie, że otwarta głowa i mimo, że gość nie aktywny tyle lat i mogłoby się wydawać, że zawieszony mentalnie gdzieś w czasach kiedy był aktywny, a jednak śledzi i jest otwarty, jest to mega rzadkie w jego dacie.

Mata: Warto też powiedzieć, że to była naj*bka, melanż, ale dla nas ważne było udowodnić, że jesteśmy dobrymi raperami, tam jest dużo bardzo skillowo.

Cała rozmowa dostępna poniżej.

Podobne wpisy
Popularne