Autor zdjęcia: bartekm_

/
28 czerwca 2020
/

Kobik o dołączeniu Szpaka do Chillwagonu

Raper w szczerej rozmowie.

W najnowszym odcinku Bardziej Props Rozmowa na kanale Yurkosky zawitał Kobik. Panowie rozmawiali między innymi o dołączeniu Szpaka do Chillwagonu, krakowskiej scenie, Haszahacie i najsłabszej płycie rapera. Nie mogło zabraknąć tematu #hot16challenge2. Raper przyznał, że twórczo zastopował go ten challenge. Wspomniał też o swojej najnowszej płycie.

Tak naprawdę trwają pracę nad kolejną moją płytą. Nie wiem jeszcze, czy ukaże się w tym roku, czy na początku następnego. Aczkolwiek prace trwają i jest już nagrane kilka numerów.

Zaznaczył, że jeszcze nie może mówić o wszystkim, bez konkretów. Kobik wspomniał o #hot16challenge2 mówiąc, że propsuje takie akcje. Nie ma też problemu z tym, że akcja przeniosła się do innych środowisk. Raperowi bardzo podobały się zwrotki m.in Igiego, Flexy 2115, Żabsona. Mówił też o niedocenieniu swojej osoby w rapie. Padło pytanie o zmianę w procesie nawijania i tworzenia muzyki, czy coś  za tym stało?

Za małolata już śpiewałem w chórze profesjonalnym. Zaprowadził mnie tam dziadek po rekomendacji pani od muzyki.(…) Momentem, w którym to wszystko uaktywniło się we mnie jest to, że zacząłem regularnie palić jointy. Nie chcę w żadne sposób gloryfikować marihuany i nic takiego, ale poczułem się inaczej.

Wymienił też raperów, którzy jego zdaniem mają najlepsze wokale. Jest to Young Igi, Żabson, Kali. Podkreślił, że świadomość swojego wokalu, bardzo pomaga raperom. Pojawił się również temat Chillwagonu i pojawienia się tam Szapaka. Jaki stosunek ma do tego raper?

Dowiedziałem się o tym tak naprawdę z internetu. Kawałek mi się nie podoba. Nie mam nic do tego. Byłem tym zaskoczony. Większość ludzi była tym zaskoczona. Nie przeszkadza mi to jeśli Szpaku lubi się z chłopakami z Chillwagonu i chce z nimi tworzyć projekt. To nie jest żaden transfer z BOR Crew do Chillwagonu, aczkolwiek dużo ludzi zwariowało, myślę, że takie było założenie. To miało zaszokować i zadziałało jak miało.

Cała rozmowa dostępna poniżej.

\

Podobne wpisy
Popularne