Autor zdjęcia: blvdsnap

/
27 czerwca 2020
/

Filipek: Eminem jest już ukształtowany, bliżej mi do MGK.

Raper odpowiedział na pytania fanów.

Artysta na swoim Instagramowym profilu zrobił popularne Q&A podczas, którego mogli mu zadawać pytania. Na początku czerwca Filipek poinformował, że wkrótce będziemy mogli usłyszeć kolejną jego płytę. Dziś zapowiedział, że w piątek będzie kręcony pierwszy klip do utworu z płyty.

Pojawiło się pytanie o to, czy w nowym numerze będziemy mogli usłyszeć jakąś gościnkę. Filipek odpowiedział, że nie będzie gościa na kawałku. Natomiast w klipie wystąpi bardzo dużo osób, które są dla rapera ważne. Dodatkowo wkrótce dowiemy się, czy pojawią się gościnnie inni raperzy na najnowszej płycie Filipka.

Może w czwartek, jak dostanę gościnną zwrotkę od tego Pana. Na pewno to będzie zaskoczenie.

Wczoraj miała premierę debiutancka płyta Szymiego Szymsa, reprezentanta QueQuality. Tokio Hotel to album, w którym Szymi głośno mówi o swoich marzeniach, upadkach i relacjach. Mogliście go usłyszeć go również na naszym kanale w utworze Yakuza, czy Piri Piri, które zostały nagrane z OsaKą. Jak Filipek zapatruje się na debiut kolegi z QueQuality?

Niedoceniona, to na pewno. Tak samo jak Przyła.

Kto aktualnie najmocniej inspiruje rapera? Artysta zaznacza, że stara się czerpać wzorce z zagranicznej sceny.

Muszę przyznać, że ze względu na lirykę MGK jest wybitnie ciekawy.

Fani rapera zauważyli, że czasem pisał on, że Eminem jest najlepszy, a raz że Machine Gun Kelly. Co na to raper?

Bo, ku*wa, ludzie to konserwy i nie rozumieją, że inspiracja może ewoluować.

Filipek zaznaczył, że na przestrzeni lat Eminem będzie i jest legendą. Zaznaczył jednak, że ostatnia płyta MGK towarzyszyła mu przy robieniu Bipolaru, a numer Glass House to „emocjonalny rozpi*rdol, zapętlam do dzisiaj” – dodał raper.

Obaj są artystami przez duże A, ale Eminem jest już ukształtowany i raczej będzie rapował jak rapuje. A Colson szuka siebie w tekstach i dźwiękach cały czas. Więc jeżeli mnie dzisiaj pytasz do kogo mi bliżej – bliżej mi do MGK. Bo mam/miałem etap życiowy podobny do niego.

Wszystko znajdziecie poniżej.

Podobne wpisy
Popularne