Autor zdjęcia: IG: @eldoka79//Mariusz Grzelak

/
24 czerwca 2020
/

Eldo kłóci się z Hirkiem Wroną: „Masz pan tupet, zejdź na ziemię”

Eldo i znany muzyczny dziennikarz posprzeczali się na Twitterze.


Do nieprzyjemnej wymiany zdań doszło niedawno na Twitterze. Dziennikarz Hirek Wrona i Eldo posprzeczali się publicznie, a tematem zapalnym całej kłótni była obecność rapera w wytwórni My Music. Podczas rozmowy dziennikarz przekazał także, smutną informację o tym, że zostało mu kilka/kilkanaście miesięcy życia.

Cała rozmowa zaczęła się od opublikowanego przez Hirka Wronę wpisu o klasykach polskiego hip-hopu, które ten nazwał „polskim podziemiem”. Do wymiany zdań włączył się wtedy Eldo, który podał w wątpliwość, czy aby na pewno można mówić o podziemiu w kontekście Pomatonu.

Późniejsza wymiana zdań to już efekt lekkiej zaczepki skierowanej w stronę Eldo. Dziennikarz zapytał rapera, czy ten jest szczęśliwy ze swojego kontraktu w My Music, gdy ta wytwórnia wydaje m.in. Dawida Kwiatkowskiego, Verbę czy też Gosię Andrzejewicz.

Później dziennikarz poinformował również, że zostało mu raptem od kilku do kilkunastu miesięcy życia i tym akcentem obaj panowie postanowili zakończyć swój spór. Poniżej znajdziecie galerię ze zdjęciami z całej kłótni rapera i dziennikarza.

Podobne wpisy
Popularne