Autor zdjęcia: YT//Piotr Pytel

/
14 maja 2020
/

Solar o #hot16challenge2 Andrzeja Dudy

Solar w kilku zdaniach wypowiedział się na temat drugiej edycji #hot16challenge.


Rozgłos drugiej edycji wyzwania całkowicie przerósł oczekiwania wszystkich. Planowany milion złotych udało uzbierać się w rekordowym tempie, a właśnie dziś rano otrzymaliśmy informację, że zbiórka przekroczyła już 2 miliony złotych! W rozmowie z Noizz.pl Solar opowiedział właśnie m.in. o tak ogromnej skali całej akcji, zwrotce Andrzeja Dudy czy też o swoich ulubionych szesnastkach.

Maciej Wernio zapytał Solara o cały rozgłos, który wytworzył się wokół #hot16challenge2. Dziennikarz podpytał inicjatora akcji o odczucia odnośnie tego, że akcja już dawno wykroczyła poza rap. Solar opdowiada:

Byłem w sumie zadowolony z tego, że akcja poszła zupełnie niespodziewanym torem. To otworzyło ją na zupełnie nowych ludzi. Moje rapowe serce trochę zapłakało, ale nadrzędnym celem jest tu akcja charytatywna, więc koniec końców się uśmiechnąłem.

Współtwórca SBM Label dodaje też kilka słów odnośnie szesnastki Prezydenta Andrzeja Dudy:

Cieszy mnie rozwój akcji i to, że cała Polska rapuje. Szkoda, że prezydent nie nominował Donalda Trumpa, może gdyby podjął wyzwanie, akcja nabrałaby rozpędu za granicą.

Raper wskazał także kilka wykonów #hot16challenge2, które najbardziej mu się spodobały:

Ciężko powiedzieć, to codziennie się zmienia. Bardzo zaskoczył mnie Moli swoją wzruszającą zwrotką, podobało mi się wejście Taconafide, Borixona, Dawida Podsiadły, Darii Zawiałow. Z nowszych zwrotek bardzo fajny był powrót Jimsona.

Podobne wpisy
Popularne