Autor zdjęcia: Bartek M.//YT

/
14 maja 2020
/

Paluch: „Dla mnie rapujący Prezydent to jest ku*wa żart”

Paluch w kilku zdaniach wypowiedział się o skali drugiej edycji #hot16challenge.


Rozgłos i zamieszanie wokół #hot16challenge2 przerosły wszelkie oczekiwania, a sama akcja już dawno wykroczyła poza rap. Wiele osób skomentowało już m.in. występy polityków, a teraz swoje trzy grosze do całej dyskusji dorzuca także Paluch. Poznaniak w rozmowie z Yurkoskim nie zostawia suchej nitki na politykach angażujących się w tę akcję charytatywną.

Dla mnie rapujący Prezydent to jest, ku*wa, żart. Rapujący Korwin-Mikke to jest żart. Politycy w ogóle nie powinni brać udziału w akcji charytatywnej, w której zbieramy pieniądze na szpitale, które są za pieniądze państwowe. To jest jakiś absurd. W ogóle oni z tych, ku*wa, wyświetleń mają pieniądze, bo płacimy podatki od zarobionych pieniędzy. Wypie*dalajcie od tego czegoś, po prostu. Jasno to powiem.

Paluch dodaje jednocześnie, że nie chodziło mu o to, aby cała akcja została tylko w rapie. Raper cieszy się, że artyści z innych kręgów muzycznych także nagrali swoje szesnastki. Paluch wyróżnia tu m.in. #hot16challenge2 Dawida Podsiadło czy Pawła Domagały.

Nie miałem na myśli tego, że ma to zostać utrzymane, tylko i wyłącznie, w rapie. Tylko żeby te nominacje były chociaż fajne. Jak słyszę Domagałę czy Dawida Podsiadło, ku*wa, to jest dobre. Słuchasz tego i mówisz: tej, ci goście są muzykami, to jest zajebiście zaśpiewane, zagrane. Z pomysłem jakimś. To jest fajne.

Szef BOR dodaje też kilka słów o Solarze i pomocy Bonusowi RPK, którą zorganizował Białas.

Propsy dla Solara oczywiście za całą akcję. Za wspieranie Bonusa też, Białas z kanału Ciemnej Strefy poleciał, także też propsuję. Fajnie, że to tak wyszło. 

Podobne wpisy
Popularne