Autor zdjęcia: IG: @jongmen_official @sobota_flow

/
1 kwietnia 2020
/

Jongmen: „Je*ać 60tkę Sobotę!” Środowisko rapowe atakuje rapera!

Wszystko wskazuje na to, że niebawem będziemy świadkami kolejnego konfliktu na polskiej scenie.


Na Instagramowym profilu Jongmena pojawiło się kilka informacji odnośnie Soboty. Szczeciński raper został zaatakowany przez środowisko rapowe, a powodem takiego zachowania ma być domniemana współpraca Soboty z prokuraturą. Dowody w tej sprawie znalazły się na Instagramie.

Jongmen wczoraj wieczorem opublikował film, w którym bardzo krytycznie wypowiada się o pewnej osobie. Nie potwierdził wtedy jednak, że chodzi właśnie o Sobotę. Cały film znajdziecie poniżej.

View this post on Instagram

Jazda z kurestwem #jebackapusi

A post shared by JONGMEN OFFICIAL👊 (@jongmen_official) on

Kilka godzin później Jongmen już publicznie zaatakował właśnie Sobotę, sugerując że szczeciński raper jest tzw. „sześćdziesiątką”. Poparcie dla Jongmena wyraziło kilku innych twórców, w tym np. Malik Montana, Bilon, Kacper HTA czy też Kaczy Proceder. Jongmen komentował:

Sobota, ty ku*wo, ruro bardaszana, i ta twoja ku*wa, za te wszystkie akcje, które zrobiliście, to zobaczycie, co was spotka, najpierw w internecie. Jechać z tymi ku*wami, je*ać tę „sześćdziesiątkę” Sobotę. Pochwal się całemu światu, jak się zachowałeś w prokuraturze, jak potwierdziłeś „sześćdziesiątkę”. Jak miałeś zmienić zeznania, przyjechać, prostować się żeś jak zawsze szpagat za*ebał.

Malik Montana powyższy wpis skomentował słowami:

Jazda z ku*wami. Podłe zachowanie. Kłamstwami chcieć zepsuć reputację człowiekowi, który na swoje dobre imię pracuje całe życie.

Bilon natomiast wyraził pełne wsparcie dla Jongmena:

Jaaaa pie*dolę, co tu się odpie*dala. Trzym się morda.

Kilka słów do całej sprawy wtrącili także… Cypis i Fazi. Twórcy na Instagramie wspominają sytuację z przed kilku lat:

Parę lat temu był taki incydent, to był rok 2016 albo 2017, pamiętam, że to było w klubie Mono w Szubinie. Grał tam Sobota. Zrobił się boom na mnie i jeden kolega DJ wysłał mi filmik, jak Sobota naje*any na scenie krzyczał: „Je*a Cypisa, frajera, dziwkę. Ch*j nie raper. Pie*dolić tę pi*dę”. Na*ebany jak bela. No i co ku*wa, karma wraca. Je*ać cię konfidencie. Pamiętam to, nigdy ci nie zapomnę, jak mnie pi*rdoliłeś na*ebany na scenie. A ja tobie nic nie zrobiłem.

Podobne wpisy
Popularne