/
23 marca 2020
/

Tede zaczepia dawnego kolegę: „Oddaj kasę!”

Raper opowiedział o dawnym konflikcie!

Jakiś czas temu Tede powrócił do nagrywania Instastory. W swoich nagraniach raper porusza różne wątki, tym razem postanowił poświęcić czas i opowiedzieć o tym, jak doszło do konfliktu pomiędzy nim, a Numerem Razem z którym tworzył grupę Warszafski Deszcz. Wszystko przez to, że Numer Raz udostępnił nagranie, w którym maluje dom w ubraniach PLNY z zamalowanym logo! To nie umknęło uwadze Jacka, który postanowił od razu odnieść się do sprawy i przyznał, że sprawa dla niego nie jest w żaden sposób zabawna.

 Dla mnie to nie jest śmieszne, pamiętam, jakie afery robił, żeby te rzeczy dostać i jak się cieszył jak je dostawał. Wiadomo, że teraz się nie lubimy i on zamaluje logo, żeby pokazać, jak bardzo mnie pi**doli

W dalszej części nagrania Tede wyjaśnia, jak doszło do konfliktu. Okazuje się, że Panowie pokłócili się ponad rok przed premierą KARMAGEDONU, w której Jacek poświęcił Numerowi kawałek Hoespicjum. Raper wyjaśnił w dokładny sposób tło konfliktu oraz wystosował prośbę do dawnego kolegi.

Otóż cała ta drama z Numerem, w Waszym odbiorze trwa od płyty Karmagedon, która wyszła wyszła w maju zeszłego roku i tam jest kawałek Hoespicjum, w którym poświeciłem część wspomnianemu Numerowi. I tam jest mowa 0 hajsie, który wisi i który powinny oddać. Ten hajs jest za ZAIKS, (…) Raz wisi połowę tego hajsu, który musiałem zapłacić, to jest 5 tysięcy złotych. (…) W tym kawałku tam rapuje, żeby oddał tą kwotę i ja wpłacę ją na hospicjum. Teraz chcę, żeby ją oddał, nie przekazując mi, ale żeby wpłacił ją na pomoc Służbie Zdrowia w walce z koronawirusem. 5 tysięcy złotych  i taki kwit, że wpłaciłeś!

Tede także dokładnie wyjaśnił, dlaczego skierował taką prośbę dokładnie dziś. Otóż mija właśnie dwa lata od rozpoczęcia wojny i ostatniej smsowej rozowy, w której Numer Raz wspomniał, że nie ma za co oddać pieniędzy. To wytłumaczenie zostało szybko obalone przez Jacka, który podał swojemu wrogowi wiele sposób na to, aby mógł zarobić na dług.

I teraz policzmy ile razy od Kargamedonu, Numer Raz był na wakacjach, we Włoszech również, jakieś nowe fatałaszki, wyjścia. To nie jest ważne. Ważne to, żebyś Ty k*rwa pomyślał, że te rzeczy, które dostałeś od nas za darmo i Stary, sprzedałbyś je i część tego długu byłaby z rzeczy, które dostałeś ode mnie. To jest najlepsze rozwiązanie, ale Ty na to baranie nie wpadłeś. (…) Pokaż za jakiś czas kwit, że wpłaciłeś 5 tysięcy polskich złotych i pokaż, że zrobiłeś coś uczciwie, chociaż raz.

 

Podobne wpisy
Popularne