/
21 marca 2020
/

Quebonafide zaskakuje gośćmi!

Kolejne ogłoszenie do Quebonafide!


Poznaliśmy kolejnych dwóch gości, którzy znajdą się na nowej płycie Quebonafide! Po krótkim występie Taco Hemingway’a w utworze ROMANTIC PSYCHO oraz refrenie Natalii Szroeder w JESIENI przyszła pora na ogłoszenie kolejnych osób, które zaprezentują się na płycie. Dla wielu będzie to spore zaskoczenie!

Wszyscy czekali na ogłoszenie mainstreamowych twórców, tymczasem Quebonafide poinformował, że na płycie usłyszymy… Kukona oraz znajomego Chipsa! To nie pierwszy raz kiedy raper zaskakuje podczas kampanii promującej ROMANTIC PSYCHO.

Artysta także poinformował, że premiera jego płyty odbędzie się później aniżeli planowano. Pierwotnie krążek miał pojawić się dzisiaj, ale Que na swoim Instagramie poinformował o pewnych problemach:

Kochani! Gapa ze mnie. Pomyłka, dzisiaj tłocznia dostarcza płyty do magazynu Queshopu i zaczynamy żmudny proces przygotowania Waszych paczek do wysyłki. Wasze preordery trafią do Was pod koniec przyszłego tygodnia. Nie martwcie się, nikt tego albumu nie usłyszy przed Wami, a po Was tylko Ci, którzy będziecie chcieli, żeby usłyszeli. Ściskam!

Podobne wpisy
Popularne