Autor zdjęcia: Jakub Kaminski

/
24 marca 2020
/

Quebonafide o akcji promocyjnej i… swojej przerwie!

Quebonafide w rozmowie z Solarem poruszył kilka kwestii.


Głośny powrót Quebonafide dało się już usłyszeć wszędzie. Raper z hukiem powrócił na scenę po blisko 2 latach nieobecności, a jego powrót wywołuje ogromne emocje. To wszystko za sprawą zmiany wizerunku, na którą zdecydował się Que. Zakryte tatuaże czy okulary to jedynie fragment całej przemiany.

Krótko po ujawnieniu się na nowo Kuba odwiedził Solara w audycji Układ Słoneczny prowadzonej na antenie newonce.radio. Raperzy porozmawiali m.in. właśnie o tym powrocie. Pierwszym pytaniem Solara było to, czy Quebonafide aby na pewno potrzebuje tej promocji. Szef QueQuality odpowiada:

Ta promocja jest dla mnie generalnie na wagę złota, bo każde miłe słowo wprowadza ten efekt kuli śnieżnej, o którym kiedyś rozmawialiśmy. Po prostu się tak lepi i jak się już ulepi do samego końca, to czy będzie tak jak być powinno.

Następnie panowie porozmawiali o trasie koncertowej rapera. Od tamtego czasu jednak sporo się zmieniło i na chwilę obecną wszystkie imprezy zostały odwołane lub przeniesione na jesienne terminy. To jednak nie przeszkadza w sprawdzeniu co sam raper myśli o swoich koncertach, które nazywa… doświadczeniami.

To będą wszystko doświadczenia. Nie będziemy w ogóle koncertu grać. To nie będzie koncert, to będzie doświadczenie. (…) To jest pomysł, który długo we mnie dojrzewał.

Quebonafide mówi też krótko o tym, co działo się z nim podczas blisko 2-letniej przerwy.

Poza sceną, to byłem głównie w domu, tak. Było w porządku, ale też lubię scenę. Jestem troszkę, można powiedzieć, od niej uzależniony.

Pod koniec rozmowy Solar wspomniał jeszcze o dawnej zajawce Quebonafide, czyli freestyle’u. Wszyscy fani rapera wiedzą, że ten niejednokrotnie udzielał się m.in. na WBW. W 2012 roku doszedł nawet do finału. Teraz Quebo mówi o ewentualnej wizycie na kolejnej edycji imprezy.

Wybieram się do Krakowa na bitwę. Myślę o Wrocławiu też, ale chyba nie na WBW. Ale boję się, że to już może nie być to samo co kiedyś, w sensie że już nie potrafię tego robić.

Po całej rozmowie panowie zaprezentowali słynny już freestyle, który raptem w miesiąc uzbierał blisko 7 milionów wyświetleń. Poniżej także cała rozmowa Solara z Quebonafide (od 8:45).

Podobne wpisy
Popularne