/
24 marca 2020
/

Numer Raz o Tede: „Zapłaciłeś haracz bandziorom, frajerze. Napisz komu!”

Szykuje się kolejny konflikt na polskiej scenie?

Wczoraj na Instastory Tede pojawiła się bardzo długa relacja, w której to raper przywołuje sytuację, która zaszła pomiędzy nim, a Numerem Razem, z którym tworzył grupę Warszafski Deszcz. Zastanawiacie się, dlaczego raper poruszył tą kwestę? Zaczęło się niewinnie od udostępnionego przez Raza filmiku, w którym maluje dom w ubraniach PLNY, z zamalowanym logo. Wczoraj Tede, odniósł się do tego oraz do konfliktu, który zaczął się dwa lata temu. Jak nie wiadomo o co chodzi. To chodzi o pieniądze.

Współtwórca Warszafskiego Deszczu dziś na swoich social mediach zamieścił relację, która skierowana jest do Jacka. Jak zaznaczył, panowie podobną są rozliczeni co do grosza, a to co mówił Tede, można podciągnąć pod wyłudzenie.

Jeśli ktoś komuś wisi pieniądze to ty mi, za te wszystkie Warszafskie Deszcze i deale, które były dla nas, a sam je sobie wykorzystałeś.(…) Jesteś chorym, przećpanym człowiekiem, radził bym Ci pójść na odwyk albo zapisać się do specjalisty, który Ci pomoże.

Numer Raz odniósł się także do sytuacji, kiedy miał na sobie odzież z PLNY, z zamalowanym logiem. Raper tłumaczy się, że zamalował te logo tylko i wyłącznie po to, by nie być kojarzonym z tą marką.

Szczerze, to ch*j ci do tego co robię, gdzie mieszkam, na co wydaje pieniądze, gdzie jeżdże na wakacje.

Raz zaznacza, że Jacek ani razu do niego nie zadzwonił ani nie napisał. Dodał, że jest to przykre, iż jego zdaniem Tede, w taki sposób szuka poklasków i zasięgów.

Najgorszym frajerstwem jest to, że zapłaciłeś haracz bandziorom. To jest najgorsze frajerstwo. Może jeszcze napisz komu, może napisz tutaj ksywki .albo pokaż smsy. Próbuj dalej frajerze.

Cała wypowiedź dostępna poniżej.

Podobne wpisy
Popularne