/
22 marca 2020
/

Naćpany Belmondo wrzuca nagie zdjęcia i mówi, że c*pka to wolność!

Raperowi nie służy kwarantanna w domu!

Czas kwarantanny zdecydowanie nie służy Belmondo. Raper dzisiejszej nocy uaktywnił się na swoim Instagramie, gdzie mieliśmy szansę posłuchać wywodu na temat Kurdystanu, a także zobaczyć nagie zdjęcia rapera! Młody G w swoim wywodzie mówi o powstaniu człowieka, a także o tym co dało mu wolność!

Wolny Kurdystan, wolna c*pa. Dawaj.
Ja nie wiem, pierwszy raz w życiu p*zdę widzieliście? JA PI*RDOLE. Bo mi pare osób mówi, że to zgłosi gdzieś – poj*bało was?! A skąd się k*rwa wydostaliście? Frajery… Słuchajcie, chcąc nie chcąc wyszliście właśnie z pi*dy, ogólnie i żyjey[yyy]żyjecie na tym świecie. Także wypi**dalać k**wa mać!
Słuchajta, śmiechy śmiechami, ale każdy powstał z grzechu… Każdego starego dz*wkę zr***ał k**wa na boku na dyskotece i nagle żeśta ŻE ŻEŚTA POWSTALI K**WA jego je**na wasza mać. Słuchajcie, każdy z was jest dzieciem grzechu ogólnie i to jest paradoks w ogóle egzystencji nie? Że niby tutaj jakieś cnotliwe k**wa jazdy popierdolone, które ja też wdrażam ogólnie w życie staram się, no ale ogólnie powstaliśmy wszyscy k*rwa na raz, naprawdę kurwa zepsucia dziwnego wystawienia dupy i zr**hania kurwa no przykro mi ale tak… Słuchajcie nie wiem jak jest możliwym to, że ktokolwiek chciałby w ogóle cenzurować najpiękniejszą rzecz we wszechświecie, czyli mokrą c**ę. Jak to jest możliwe ja je jak to się może dziać? Mokra c**ka nadała mi sens, nadała mi szlachetność w działaniach, nadała mi kierunek, nadała mi człowieczeństwo, nie wiem kto to jest w stanie banować, jakim trzeba być k**wa nieczłowiekiem.

Cały film sprawdzicie tutaj:

 

Podobne wpisy
Popularne