Autor zdjęcia: IG: @kizo_wnik_058

/
24 marca 2020
/

Kizo krytycznie o… polskich słuchaczach!

Kizo w kilku słowach o Belmondo, Sentino oraz polskich słuchaczach.


Raper przeprowadził na swoim Instagramie Q&A z fanami. Jeden z nich podpytał Kizo o ewentualny, wspólny numer z Belmondo. Członek Chillwagonu od razu zaprzeczył i zaznaczył, że taka współpraca nie wchodzi absolutnie w grę. Teraz Kizo kieruje kilka słów do Młodego G, Sentino i polskich słuchaczy.

Na swoim Instagramie reprezentant Chillwagonu napisał:

Pierw Belmondo ze swoją odklejką. Teraz Sentino, głos gangsterskiego rapu. Polska scena to jeden wielki szpital psychiatryczny.

Następnie muzyk kieruje kilka słów do słuchaczy.

Ale nie, najgorsze jest to, że takie zj*by biorą się za coś co powinno być wartościowe. Najgorsi są ich fani, którzy będą jarać się nimi nawet jakby nasrali im na łeb. Akcji, które ostatnio mają miejsce, jest cała lista. Każda z tych akcji to jest dosłownie MAX, że w głowie się nie mieści, a wy debile się tym jaracie. Gardzicie prawdziwą muzyką, ale jaracie się słowami kłamców i narkomanów. Polski rap się popsuł nie przez artystów, tylko przez fanów – taka jest prawda.

Na sam koniec Kizo dorzuca jeszcze krótki apel do wszystkich krytyków:

Zajmijcie się lepiej oglądaniem porno z transami albo Narcos na Netflixie, niż pisaniem do mnie wiadomości o pisaniu podwójnych rymów.

Podobne wpisy
Popularne