/
13 lutego 2020
/

Problemy z płytą Słonia: „Jest tragedia.”

Już jutro miała się odbyć premiera najnowszej płyty Słonia. Jednak plany się pokrzyżowały.

Po dużym sukcesie Mutylatora, który zdobył złotą płytę oraz osiągnął 1. miejsce na OLIS, Słoń zapowiedział epkę. Sick6Six składa się z 8 kawałków, które zostały nagrane z holenderskim składem Dope D.O.D. Premiera odbędzie się już jutro w Walentynki. 

Tymczasem Słoń na swoim Facebook’u podzielił się z fanami złymi informacjami. Jak sam zaznaczył nagrywał ten film trzeci raz, z powodu dużych emocji.

Mam bardzo ciekawą informację dla was. Jutro nasz płyta nie ukaże się w Empikach.

Raper tłumaczy co stało się.

Gościu, który był odpowiedzialny za dostarczenie płyt do Empiku, zawiózł ku*wa paletę w złe miejsce. Nie trafiła ona do głównego magazynu. Tak więc nie będzie płyty w Empikach, niestety u największego dystrybutora płyt w Polsce. Będzie ją mogli nabyć w sklepie Vulgarus oraz w sklepach stacjonarnych MediaMarkt. Jest taka tragedia, ja nawet nie wiem co czuje. Dwa miechy, pie*dolenie na temat premiery o tych Walentynkach i to jest taka sraka ze szkłem, że to jest koniec.

Słoń zaznacza, że w tym momencie, nie wie kiedy będzie można spodziewać się płyt w Empikach. Być może będzie to sobota lub poniedziałek.

Podobne wpisy
Popularne