Autor zdjęcia: IG: @bonusrpk_official

/
12 lutego 2020
/

Bonus RPK dzwoni z zakładu karnego do swoich fanów!

Raper informuje o swojej obecnej sytuacji.


Sprawa Bonusa RPK poruszyła bardzo wielu. Raper w listopadzie 2019 został zatrzymany i do chwili obecnej przebywa w zakładzie karnym. Muzyk usłyszał wyrok 5,5 roku pozbawienia wolności. Bonus nie siedzi jednak z założonymi rękami i walczy o swoją prawdę.

W tej sprawie ruszyła nawet specjalna petycja, która trafi prosto na biurko Prezydenta Andrzeja Dudy. Obecnie podpisy pod petycją z prośbą o ułaskawienie złożyło już ponad 100 tysięcy osób! Wciąż możecie wesprzeć rapera podpisując tę petycję.

PODPISZ PETYCJĘ W SPRAWIE BONUSA RPK.

Raper nie zapomina także o swoich fanach. Bonus postanowił przekazać wiadomość wszystkim słuchaczom przy użyciu zakładowego telefonu. Muzyk mówi:

Siemanko ludzie, z tej strony Bonus RPK. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pamiętają o mnie i wspierają w niedoli. Dziękuję moim bliskim, rodzinie i przyjaciołom, stowarzyszeniu Przeciw Bezprawiu, wszystkim artystom i twórcom oraz moim fanom, bo dzięki wam czuję, że nie jestem sam. Trzymajcie kciuki za pozytywne zakończenie mojej sprawy, za ułaskawienie i kasację. Jeśli Bóg pozwoli, niebawem znów zasmakuję wolności. Tymczasem będę kończył. Pozdrawiam was serdecznie, przesyłam wyrazy szacunku i poważania. Elo.

Podobne wpisy
Popularne