Autor zdjęcia: Bedoes//Magdalena Wdziekowska

/
18 lutego 2020
/

Bedoes zazdrościł promocji Quebonafide? Raper odpowiada!

Raper wydał krótkie oświadczenie na swoim Instagramie.

Kilka dni temu pisaliśmy o wydarzeniu, które miał miejsce na koncercie w Łodzi. Podczas tego widowiska, dużo osób zemdlało. Bedoes wydał po tym wydarzeniu krótkie oświadczenie, w którym komentował całe zajście.

Tymczasem na jednej ze strona na Facebook’u pojawił się wpis. Autor wpisu krytykuje zachowanie Bedoesa, który jego zdaniem pozazdrościł Quebonafide nietypowej promocji.

Podczas koncertu w Łodzi podobno kilka osób zemdlało. Nie wierzę, że nie było to wyreżyserowane – ekipy koncertowe raczej nie są przygotowane na takie sytuacje ani wyposażone w łóżka polowe, w razie „W”. Cóż, Borys swą najlepszą promocję ma już za sobą (słynny SB Festival), w tym roku to Kuba jest królem promocji.

Na komentarz reprezentanta SBM nie trzeba było długo czekać. Borys opublikował na swoim InstaStory odpowiedź na zarzuty o zazdrości i rzekomym wyreżyserowaniu pomocy innym.

Chodzi o to, że rzeczywiście była sytuacja, gdzie w Łodzi zemdlało chyba z 15 osób. Gramy koncerty, tam było 1,7 tys. osób, tam muszą być medycy, wszystko musi być zapewnione. Byli tam medycy, oni mięli łóżka polowe i się zajmowali nimi.

Raper odniósł się również do samego autora wpisu.

Nie wiem na ch*j pi*rdolisz takie farmazony, co prawda ten post ma 9 lajków. Odpowiadam na niego, bo musicie się liczyć z tym, że rozpi*rdalamy, a nie wypierać fakty.(…) Tobie pi*rdolony niedowiarku życzę ci, abyś na oczy przejrzał. 

Post i nagranie dostępne poniżej.

Podobne wpisy
Popularne