Autor zdjęcia: mat. prasowe

/
3 stycznia 2020
/

Wiemy jakie przestępstwa popełnili Popek i Pomidor!

Konflikt pomiędzy raperami zdaje się przybierać na sile. Małolat K2 postanowił opublikować dokumenty sądowe Popka i Pomidora.


Wczoraj, zarówno Popek jak i Pomidor, opublikowali w sieci filmy, w których tłumaczą swoją obecną sytuacją z wymiarem sprawiedliwości. Raperzy postanowili pójść na ugodę z prokuratorem. To jednak nie wszystko, ponieważ obaj artyści zaatakowali jeszcze Małolata K2.

POPEK I POMIDOR POSZLI NA UGODĘ Z PROKURATOREM!

Małolat nie pozostał dłużny wobec oskarżeń i również postanowił opublikować film, w którym wyjaśnia całą sytuację. Raper w filmie publikuje wszelkie dowody i papiery sądowe ze sprawy Popka i Pomidora. W tych dokumentach widnieją m.in. przestępstwa jakie popełnili byli członkowie FIRMY.

Z dokumentów dowiadujemy się m.in. tego, że Popek i Pomidor w 2004 i 2005 roku dokonali licznych kradzieży aut na terenie Szczecina. Poniżej pełna rozpiska ich przewinień:

Nissan – wartość: 44 tysiące złotych,
Peugot 307 – wartość: 70 tysięcy złotych,
Nissan Almera – wartość: 35 tysięcy złotych,
Honda Civic – wartość: 45 tysięcy złotych,
Opel Astra – wartość: 70 tysięcy złotych,
Peugot 307 – wartość: 45 tysięcy złotych,
Renault Scenic – wartość: 60 tysięcy złotych,
Opel Vectra GT – wartość: 70 tysięcy zł,
Mercedes klasy A – wartość: 40 tysięcy zł,
Toyota Avensis – wartość: 100 tysięcy zł,
Mercedes klasy E – wartość: 288 tysięcy zł,

Poza samochodami raperzy dopuścili się także kradzieży mienia o łącznej wartości ponad 33. tysięcy złotych. Dokumenty sądowe to jednak nie jedynie lista zarzutów, a także kilka ciekawych informacji z prywatnego życia muzyków. Dowiadujemy się m.in., że Popek skończył jedynie szkołę podstawową, jest kawalerem, ma jedno dziecko.

Podobne wpisy
Popularne