Autor zdjęcia: materiały prasowe

/
10 stycznia 2020
/

Tomb: „Teraz nie potrzebuje żadnych opinii!”

Raper w szczerym wywiadzie o odpowiedzialności, autorytetach i o życiu młodych ludzi

 

Tomb postanowił zaskoczyć wszystkich i pojawić się wywiadzie na kanale tagentv pt. Show czy Business. Raper wspomniał o tym, że warto odrzucić wszelkie dogmaty. gdyż wielokrotnie przerzucał odpowiedzialność z jednej instytucji na drugą, aż w końcu doszedł do tego, że zrozumiał na czym polega odpowiedzialność.

Zawsze tą odpowiedzialność przerzucałem. aż w końcu w którymś momencie stwierdziłem, że ta odpowiedzialność mus ciążyći na mnie. To ja muszę mieć dany światopogląd, za który ja odpowiadam własnym słowem. (…) Nie mogę na kimś się opierać.

Tomb również powiedział o tym, że ludzie w tych czasach nie wierzą siebie i jako przykład podał wiele młodych gwiazd. Dodał też, jak u niego zmieniło się postrzeganie swoich utworów.

Znam wielu wchodzących artystów, niezależnych, młodych i Oni wypuszczając swój własny kawałek do internetu, dowiadują się czy ten kawałek jest dobry po odbiorze. Ja np. jak nagrywam kawałek, to w momencie gdy go nagrywam to wiem czy to jest dobry kawałek czy ten mi nie wyszedł i go usuwam. (…) Wielu ludzi jest niepewnych tego co robi i oni się dowiadują z internetu, czy rzeczywiście kawałek jest dobry czy jest zły. Ja też w pewnym momencie taki byłem. (…) Wszystko zależało od odbioru. Teraz nie potrzebuje żadnych opinii

Raper wypowiedział się również o życiu młodych ludzi w Polsce. Stwierdził, że większość osób chcę stworzyć swój „fajny” wizerunek, który mogli zobaczyć w sieci i trwa gloryfikacja internetowych twórców.

Nikt nie szuka w sobie, czego on chcę, co jemu sprawia przyjemność, co jest dla niego szczęściem, tylko to co trzeba zrobić, aby inni przyklasnęli.  Zawsze to było, ale teraz jest to w takim niesamowitym stopniu, że ludzie nie żyją dla siebie

 

Cały wywiad znajdziecie w linku poniżej:

Podobne wpisy
Popularne